10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Veronica Mars" (Fot. Warner Bros.)

Zapowiedź i data powrotu Veroniki Mars. Good Girls z 3. sezonem. Tatiana Maslany w nowym serialu HBO. Shay Mitchell w nowej komedii. A oprócz tego Agenci T.A.R.C.Z.Y., Belgravia i nie tylko.

1. Zapowiedź i data powrotu Veroniki Mars

"Veronica Mars" wróci 26 lipca. Hulu wypuści cały 8-odcinkowy sezon naraz. Akcja nowego sezonu będzie dziać się podczas wiosennych ferii, kiedy do Neptune zjeżdżają się studenci i dochodzi do morderstwa.

2. Good Girls z 3. sezonem

Telewizja NBC zamówiła 3. sezon "Good Girls". Na razie nie podano liczby odcinków.

3. Four Weddings and a Funeral z datą premiery

"Cztery wesela i pogrzeb" powrócą jako serialowa antologia na platformie Hulu. Premiera została zapowiedziana na 31 lipca. 1. sezon komediodramatu, którego twórcami są Mindy Kaling i Matt Warburton ("The Mindy Project"), będzie składał się z 10 odcinków, które będą emitowane co tydzień.

Będziemy w nich oglądać perypetie czwórki przyjaciół z USA, którzy spotkają się ponownie na weselu w Londynie. W głównych rolach Zoe Boyle ("Frontier"), Nathalie Emmanuel ("Gra o tron"), Guz Khan ("Turn Up Charlie"), Sophia La Porta ("The Five"), Rebecca Rittenhouse ("The Mindy Project") i Brandon Mychal Smith ("You’re the Worst").

4. Blue Bloods z zamówieniem na 10. sezon

Procedural telewizji CBS dostał zamówienie na 10. sezon. To oznacza, że wkrótce będzie mieć ponad 200 odcinków.

5. Tatiana Maslany w nowym serialu HBO

Tatiana Maslany pojawi się w serialu limitowanym "Perry Mason" u boku Matthew Rhysa. Zagra Siostrę Alice, liderkę Radiant Assembly of God, która wygłasza po trzy kazania dziennie w radiu i jest świadoma tego, jaki ma wpływ na ludzi. To będzie jedna z głównych ról w serialu.

6. Shay Mitchell w nowej komedii Hulu

Shay Mitchell ("Pretty Little Liars") dołączyła do obsady "Dollface" z Kat Dennings ("2 Broke Girls") i Brendą Song ("The Suite Life on Deck"). Aktorka zagra rolę uroczej hedonistki – zastąpi w niej początkowo wybraną Lex Scott Davis ("Training Day"). Serial Hulu opowie historię młodej kobiety (Dennings), która została porzucona przez długoletniego chłopaka i odnawia znajomości z dawnymi przyjaciółkami.

7. The Loudest Voice z premierą w czerwcu

Serial telewizji Showtime o Rogerze Ailesie, nieżyjącym już szefie Fox News, z Russellem Crowe'em w głównej roli i Naomi Watts jako Gretchen Carlson, wystartuje 30 czerwca. The Hollywood Reporter ma zdjęcia obsady.

8. Powstaje serialowy Ostatni Mohikanin

Adaptację przygotowują Cary Joji Fukunaga ("Maniac"), Nicholas Osborne i Nicole Kassell ("Watchmen") dla Paramount Television.

9. Kolejni aktorzy w obsadzie serialu Belgravia

Tamsin Greig, Harriet Walter, Alice Eve i Philip Glenister dołączyli do obsady "Belgravii", nowego serialu twórcy "Downton Abbey".

10. Zdjęcia obsady "Agentów T.A.R.C.Z.Y."

10 maja serial wraca z 6. sezonem, a zdjęcia obsady znajdziecie tutaj.

REKLAMA