Czy Bronn może zdradzić Jaimego w finałowym sezonie "Gry o tron"? Jerome Flynn mówi, co czeka jego postać

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Bronn to jedna z naszych ulubionych postaci w "Grze o tron". Ale to też najemnik, który nie ukrywał, że pracuje dla pieniędzy. Czy w 8. sezonie możemy spodziewać się zdrady z jego strony?

Na przestrzeni ostatnich sezonów "Gry o tron" Bronn stał się prawdziwą prawą ręką Jaimego Lannistera i jego najlepszym przyjacielem. Przy czym wyszło tak przypadkiem – nasz ulubiony najemnik od początku powtarzał, że pracuje dla tego, kto więcej płaci. Jakoś tak się złożyło, że stanął po stronie Lannisterów i już tam pozostał, czekając na obiecaną zapłatę. A kogo wybierze w 8. sezonie?

Gra o tron sezon 8 – Bronn wciąż wierny Jaimemu?

Jerome Flynn, odtwórca jednej z najbardziej zawadiackich ról w "Grze o tron", mówi w rozmowie z TVLine, jak widzi dalszą relację swojego bohatera z Jaimem. Bynajmniej nie chodzi w niej o lojalność czy sympatię do złotowłosego rycerza.

– Są powody, dla których on wciąż jest przywiązany do Jaimego. Wciąż nie dostał zapłaty, zamku, żony i wszystkiego – mówi aktor.

Bronn rzeczywiście miał sporego pecha za każdym razem, kiedy próbował odebrać zapłatę, czyli "zamek, żonę i wszystko". I istnieje niebezpieczeństwo, że jeśli Jaime zginie pod Winterfell, zapłaty dla Bronna nie będzie. Flynn zapewnia jednak, że jego bohater przyjmie dobrą ofertę, jeśli takowa mu się trafi.

No chyba że on już dostał swój zamek gdzieś pomiędzy 7. a 8. sezonem, tylko my nie widzieliśmy? Aktor tylko się śmieje.

– Dokładnie tak! Jaime podaje herbatkę. Bronn ma romans z Daenerys. Biali Wędrowcy sobie poszli i tyle. Ups! Wszystko wygadałem.

Wśród licznych fanowskich teorii, które krążą przed finałowym sezonem "Gry o tron", jest też ta mówiąca, że akurat Bronn może liczyć na swój mały happy end. Dostanie zamek w ramach podziękowania za służbę, ale nie od Jaimego, tylko od Dany i Jona Snowa. Tym zamkiem będą Bliźniaki, twierdza Freyów, który to ród właściwie już nie istnieje po krwawej zemście Aryi Stark.

Premiera 8. sezonu Gry o tron 15 kwietnia w HBO