8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Lena Waithe dołącza do obsady Westworld. JAG może wrócić do telewizji CBS. Taylor Kitsch i Michael C. Hall w nowym serialu. A oprócz tego Brooklyn 9-9, Gra o tron i pierwsza serialowa rola Jake'a Gyllenhaala.

1. Lena Waithe dołącza do obsady Westworld

Lena Waithe pojawi się w 3. sezonie "Westworld", który zobaczymy w 2020 roku. Na temat jej postaci na razie nic nie zdradzono.

2. JAG może wrócić do telewizji CBS

W maju w "NCIS: LA" będzie podwójny odcinek, w którym David James Elliott i Catherine Bell powrócą w swoich rolach z "JAG". I możliwe, że na tym nie koniec. Jak donosi TVLine, CBS testuje w ten sposób, czy jest zapotrzebowanie na powrót "JAG" z tym duetem w rolach głównych.

3. Taylor Kitsch i Michael C. Hall w nowym serialu

Taylor Kitsch i Michael C. Hall zagrają główne role w "Shadowplay", thrillerze Månsa Mårlinda, współtwórcy "Mostu nad Sundem". Serial, który na razie nie ma stacji, opowiadać będzie o amerykańskim policjancie (Kitsch), który przyjeżdża do Berlina latem 1946 roku, by pomóc odbudować tamtejszą policję po wojnie. Jednocześnie szuka swojego zaginionego brata (Logan Marshall-Green), który zabija nazistów. Serial ma liczyć 16 odcinków, zdjęcia ruszają pod koniec kwietnia w Pradze.

4. James Corden streszcza całą Grę o tron

Wszystkie sezony w cztery minuty – i to jeszcze w wersji rymowanej!

5. Netflix wyda papierowy magazyn

Po co Netfliksowi papierowy magazyn? Tylko i wyłącznie po to, żeby pomóc serialom w zdobywaniu nagród. 100-stronicowe pismo "Wide" poświęcone produkcjom Netfliksa dostaną członkowie Akademii Telewizyjnej przed czerwcowym głosowaniem, które ma wyłonić seriale nominowane do Emmy.

6. Jake Gyllenhaal w miniserialu HBO

Jake Gyllenhaal zagra główną rolę w miniserialu HBO "Lake Success" opartym na książce Gary'ego Shteyngarta pod tym samym tytułem. To opowieść o narcystycznym, oderwanym od rzeczywistości menedżerze funduszu hedgingowego (Gyllenhaal), który porzuca rodzinę i pracę i jedzie na drugi koniec kraju za dziewczyną ze studiów. Tymczasem na Manhattanie jego żona sama wychowuje autystycznego syna i zaczyna własny tragikomiczny romans. Serial tworzy Shteyngart razem z Tomem Spezialym ("Watchmen").

7. Ryan Murphy tworzy film dla Netfliksa

Ryan Murphy zamieni broadwayowski musical "The Prom" w film, który będziemy mogli obejrzeć na Netfliksie.

8. Sean Astin pojawi się w Brooklyn 9-9

Sean Astin ("Stranger Things") pojawi się gościnnie w odcinku z 25 kwietnia jako sierżant z NYPD Cyber Operations Unit.

REKLAMA