Neonowe miasto grzechu w zwiastunie "Too Old to Die Young". Reżyser "Drive" prezentuje pierwszy serial

"Too Old to Die Young" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Nicolas Winding Refn zaprasza do przestępczego świata Los Angeles w zwiastunie "Too Old to Die Young". W głównej roli w nowym serialu Amazon Prime Video wystąpi Miles Teller.

"Któregoś wieczora zabiłem kobietę. Nie czułem żadnej winy ani wyrzutów sumienia" – tymi słowami wita widzów Miles Teller w zwiastunie nadchodzącego mrocznego i stylowego serialu Amazon Prime Video "Too Old to Die Young". Młody aktor zagra główną rolę w pierwszym serialu duńskiego reżysera Nicolasa Windinga Refna ("Drive", "Tylko Bóg wybacza", "Neon Demon"), który nie tylko jest współtwórcą scenariusza produkcji, ale także wyreżyserował wszystkie 10 odcinków.

Nicolas Winding Refn prezentuje swój pierwszy serial

Zgodnie z zapowiedziami Amazon Prime Video, "Too Old to Die Young" opowiada o kryminalnym półświatku Los Angeles i śledzi egzystencjalne podróże bohaterów, którzy z zabójców stają się samurajami w Mieście Aniołów. Jeśli ten opis nie mówi wam zbyt wiele, to najnowszy zwiastun produkcji raczej nie zaoferuje więcej wskazówek co do fabuły nadchodzącego serialu. Ale zachwycające zdjęcia, mroczna atmosfera i szczególny dla Refna wizualny styl, obecne już w krótkim klipie wystarczą, aby uczynić z "Too Old to Die Young" jedną z najbardziej intrygujących nadchodzących produkcji.

Obok Milesa Tellera, w "Too Old to Die Young" na ekranie pojawią się m.in. Jena Malone ("Neon Demon"), William Baldwin ("The Purge"), John Hawkes ("Deadwood"), Nell Tiger Free ("Gra o tron"), Babs Olusanmokun ("The Widow"), Callie Hernandez ("La La Land") oraz Cristina Rodlo ("Terror: Infamy").

Kiedy premiera Too Old to Die Young?

Jak podaje Deadline, światowa premiera produkcji odbędzie się już za miesiąc w Cannes. Tym samym "Too Old to Die Young" będzie trzecim w historii serialem pokazanym na prestiżowym festiwalu, po tym jak w 2017 zadebiutowały tam "Twin Peaks" i "Top of the Lake: China Girl".

Fani Refna mogą już zacząć przygotowywać się na wyjątkowo długi binge-watching, kiedy serial zadebiutuje 14 czerwca na Amazon Prime Video. Kompozytor muzyki w serialu i wieloletni współpracownik reżysera Cliff Martinez wyjawił w wywiadzie dla ScreenDaily, że każdy z dziesięciu odcinków serialu ma mieć około 90 minut długości. W oczekiwaniu na 15-godzinny serial, możecie już obejrzeć bohaterów "Too Old to Die Young" na pierwszych zdjęciach.

too old to die young zwiastun

too old to die young zwiastun

too old to die young zwiastun