"Shrill" wróci z 2. sezonem! Komediodramat z Aidy Bryant z zamówieniem na więcej odcinków

"Shrill" (Fot. Hulu)

Widzieliście już "Shrill"? Jeśli nie, to najwyższa pora nadrabiać, bo Hulu właśnie zamówiło 2. sezon serialu z Aidy Bryant w roli głównej.

Hulu nie czekało długo z przedłużeniem swojego najnowszego komediodramatu na kolejny sezon. "Shrill", które zadebiutowało na platformie w marcu, wróci z nowymi odcinkami już w 2020 roku. 2. seria produkcji będzie składała się ośmiu odcinków.

Shrill dostało zamówienie na 2. sezon

Stworzone przez Aidy Bryant, Lindy West i Alexandrię Rushfield "Shrill" opowiada o młodej kobiecie dużych rozmiarów, która szuka swojego miejsca w świecie ceniącym kompletnie inny obraz ciała kobiety. Serial spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków, a jeśli nadal wahacie się, czy warto go obejrzeć, koniecznie przeczytajcie naszą recenzję.

Obok Bryant w serialu występują m.in. Luka Jones ("People of Earth"), Lolly Adefope ("Cudotwórcy"), John Cameron Mitchell ("Mozart in the Jungle"), Daniel Stern ("Manhattan") i Julia Sweeney ("Work in Progress"). Na razie nie wiadomo, czy zamówienie 2. sezonu "Shrill" wpłynie na udział Aidy Bryant w "Saturday Night Live", w którym aktorka występuje od 2012 roku.

View this post on Instagram

📣 Have you heard? Shrill will return for season 2!

A post shared by Shrill (@shrillhulu) on

REKLAMA