"Dobry omen" z kolejnym odjechanym zwiastunem. David Tennant w kobiecym przebraniu śpiewa kołysankę

"Dobry omen" (Fot. Amazon Prime Video)

Pojawienie się antychrysta i bliski koniec świata to dobry moment, żeby zaśpiewać kołysankę w nietypowym stroju. "Dobry omen" zachęca nas kolejnym zwiastunem, w którym odlot goni odlot.

Serialowy "Dobry omen" pojawi się ostatniego dnia maja na Amazon Prime Video, a tymczasem wypuszczono jeszcze jeden zwiastun z mnóstwem odjechanych scen.

Dobry omen – nowy zwiastun serialu

Przede wszystkim jest tutaj David Tennant jako demon Crowley, śpiewający kołysankę w kobiecym przebraniu. Widzimy także Sama Taylora Bucka w roli Adama Younga, młodego antychrysta, który ma przynieść koniec świata. Crowley i anioł Azirafal (Michael Sheen) zgadzają się co do tego, że jeśli ten dzieciak osiągnie pełnię mocy, ludzkości grozi marny koniec.

W "Dobrym omenie" zobaczymy, jak duet nietypowych przyjaciół ratuje świat przed nadciągającą zagładą. Antychryst ma zesłać na Ziemię Armageddon, czworo jeźdźców Apokalipsy już nadciąga, a aniołowi Azirafalowi i demonowi Crowleyowi, którzy żyli wśród ludzi od tysięcy lat, perspektywa końca świata jednak nie za bardzo się podoba.

W znakomitej obsadzie serialu Amazona znajdują się jeszcze m.in. Jon Hamm, Frances McDormand, Benedict Cumberbatch, Jack Whitehall, Anna Maxwell Martin, Michael McKean, Brian Cox, Daniel Mays i Mark Gatiss

Dobry omen – premiera 31 maja na Prime Video

REKLAMA