Russell Crowe zmieniony nie do poznania w zwiastunie "The Loudest Voice" – nowego serialu stacji Showtime

"The Loudest Voice" (Fot. Showtime)

Russell Crowe tego lata wcieli się w Rogera Ailesa, założyciela stacji Fox News i człowieka, bez którego nie byłoby prezydenta Trumpa. Zobaczcie zwiastun "The Loudest Voice".

Telewizja Showtime ma już własnego Donalda Trumpa, czyli "Prezydenta z kreskówki", a teraz zabierze się za biografię Rogera Ailesa, zmarłego dwa lata temu magnata medialnego, który założył Fox News. Główną rolę w serialu "The Loudest Voice" zagra laureat Oscara Russell Crowe, którego przemiana robi wrażenie.

The Loudest Voice – Russell Crowe w zwiastunie

Showtime wypuścił pierwszy zwiastun 7-odcinkowej produkcji, w której zobaczymy historię Ailesa, począwszy od tego, jak został królem prawicowych mediów w USA, a skończywszy na upadku po oskarżeniach o molestowanie seksualne. Jak mówi w rozmowie z The Hollywood Reporter Alex Metcalf, showrunner serialu, "bez Rogera Ailesa nie byłoby Tea Party. I bez Rogera Ailesa zdecydowanie nie byłoby Donalda Trumpa".

W zwiastunie widzimy różne twarze serialowego Ailesa. Z jednej strony krzyczy, że "damy im taką wizję świata, jakiej chcą" oraz "zaprowadzimy sprawiedliwość i równowagę". Na drugim biegunie mamy sceny o zabarwieniu erotycznym – jego ręce na ciele (Gretchen Carlson) i palec na ustach innej młodej kobiety.

Oprócz Crowe'a i Watts w znakomitej obsadzie serialu znajdują się także Sienna Miller jako Elizabeth, żona Ailesa, Seth MacFarlane jako Brian Lewis, szef PR-u Fox News PR i Josh Charles w roli Caseya Close'a, męża Gretchen Carlson.

The Loudest Voice – kiedy premiera serialu?

"The Loudest Voice" wystartuje w USA 30 czerwca na antenie Showtime. Polskiej daty premiery na razie nie ma.

REKLAMA