"The Walking Dead": Nowa postać w 3. sezonie [spoilery]

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

W 3. sezonie "The Walking Dead" jedną z głównych postaci będzie ktoś nowy. Ktoś, kto właśnie się pojawił. Uwaga na spoilery, dotyczące finału 2. serii!

W 13. odcinku 2. sezonu "The Walking Dead", który pokazała wczoraj telewizja AMC (w Polsce będzie on w sobotę - więc jeszcze raz ostrzegam przed SPOILERAMI), pojawiła się po raz pierwszy Michonne, niezwykle twarda kobieta, uwielbiana przez fanów komiksu. Pokazano ją w bardzo komiksowej scenie - miała twarz przysłoniętą kapturem, w ręku miecz, a na łańcuchach prowadziła dwójkę zombie. Jest to zaledwie przedsmak tego, co ta pani pokaże w 3. sezonie (miejmy nadzieję).

Aktorka, która gra Michonne, wielu z Was jest dobrze znana: to Danai Gurira, którą możecie kojarzyć z "Treme". Tak pojawienie się tej postaci, jak i nazwisko aktorki, która ją gra, było aż do wczoraj tajemnicą. Twórca serialu Robert Kirkman zapewnił, że Michonne będzie tym samym badassem w spódnicy, co w komiksie. Jej losy zostaną jednak - do tego chyba już się przyzwyczailiście? - trochę zmienione. Twórcy "The Walking Dead" wiele z komiksu zapożyczają, ale nie kopiują z niego wszystkiego.

3. sezon "The Walking Dead" już jest zamówiony przez telewizję AMC. Premierę będzie miał jesienią 2012 roku. I jeszcze jedna dobra wiadomość - ma on liczyć aż 16 odcinków. O fabule na razie nie wiadomo za wiele, wiadomo tylko, że oprócz Michonne pojawi się Gubernator, kolejna legendarna postać z komiksów.

REKLAMA