"The Boys", czyli superbohaterowie z piekła rodem. Zwiastun i data premiery serialu Amazona

"The Boys" (Fot. Amazon Prime Video)

0

Było już dużo seriali superbohaterskich, ale takiego jeszcze nie było. "The Boys" opowie brutalną, pokręconą historię, w której trzeba ratować świat przed panoszącymi się herosami.

"The Boys" to nowy serial Amazon Prime Video, który ma szansę wnieść sporo świeżości do produkcji superbohaterskich. W ekranizacji komiksu Gartha Ennisa ("Preacher") i Darricka Robertsona, zobaczymy świat, w którym superbohaterowie trochę za bardzo zakosztowali sławy i trzeba pilnować ich, zanim wyrządzą więcej szkody niż pożytku.

W tym celu powstaje grupa agentów – tytułowych The Boys – która w zwalczaniu zdeprawowanych bohaterów nie cofnie się przed niczym. Tak, włącznie z likwidowaniem lekkomyślnych herosów.

The Boys – nietypowy serial o superbohaterach

Za adaptację "The Boys" odpowiadają twórcy "Preachera" Evan Goldberg i Seth Rogen, a także Eric Kripke ("Supernatural"). Zwiastun zapowiada wszystko to, czego nie ma w typowych produkcjach superbohaterskich: dużo brutalnej przemocy, pokręconego humoru i sytuacji, w których nie tak łatwo na pierwszy rzut oka powiedzieć, kto tu jest dobry, a kto zły.

Tytułowych The Boys zagrają Karl Urban, Jack Quaid, Laz Alonso, Karen Fukuhara oraz Tomer Capon. W roli superbohaterów znanych razem jako The Seven wystąpią Antony Starr, Dominique McElligott, Erin Moriarty, Nathan Mitchell, Jessie Usher oraz Chace Crawford. Poza nimi na ekranie pojawią się także Elisabeth Shue, Jennifer Esposito oraz Simon Pegg.

Premiera The Boys 26 lipca na Prime Video