"Santa Clarita Diet" zostanie skasowana po 3. sezonie? Timothy Olyphant komentuje spekulacje na ten temat

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

0

Dziś pojawiły się nieoficjalne informacje, że "Santa Clarita Diet" nie dostanie 4. sezonu. "Wystarczy, że się odwrócę, a kasują serial" – komentuje Timothy Olyphant, odtwórca jednej z głównych ról.

Po tym jak Deadline napisał, że Netflix nie chce seriali dłuższych niż trzy sezony, strach padł na fanów produkcji, które do tylu się zbliżają. W tym także "Santa Clarita Diet", która w marcu wróciła z 3. sezonem i zakończyła go cliffhangerem.

Santa Clarita Diet – nie będzie 4. sezonu?

Z nieoficjalnych informacji wynika, że topór katowski już mógł zostać użyty i Netflix po cichu skasował serial o tym, jak to jest być zombie na przedmieściu. Oficjalnie nikt tego nie potwierdza.

TVLine, które rozmawiało z Timothym Olyphantem, odtwórcą jednej z głównych ról, również sugeruje, że przyszłość serialu jest niepewna. "Za każdym razem kiedy się odwrócę, kasują serial" – przyznaje Olyphant.

Przypomnijmy, Netflix skasował w tym roku "One Day at a Time", "Friends From College", "Punishera, "Jessicę Jones" i "Podróżników". Zaś w ciągu ostatniego roku zakończono aż 20 seriali. Czy fani "Santa Clarita Diet" powinni już zacząć żałobę?

Przedstawiciel Netfliksa, któremu zadało to pytanie TVLine, twierdzi, że nie ma jeszcze decyzji w sprawie ewentualnego 4. sezonu. Olyphant też nic nie wie na ten temat.

– Kocham tę robotę. Jeśli nie zrobimy więcej sezonów, i tak będę szczęśliwy, że zrobiliśmy tyle. Jestem bardzo dumny, że pracowałem w tym serialu. I podziwiam jego twórcę Victora Fresco – mówi aktor.

Fanom pozostaje czekać na decyzję Netfliksa. Nieoficjalne informacje nie muszą się sprawdzić, choć jest lekko niepokojące, że nawet aktorzy nie mają pewności co do dalszych losów serialu.

Santa Clarita Diet znajdziecie na Netfliksie