"Gra o tron": 1. sezon w 6 minut i inne nowe klipy

Plakat promujący 2. sezon "Games of Thrones" (Fot. HBO)

Plakat promujący 2. sezon "Games of Thrones" (Fot. HBO)

Prawdziwy wysyp klipów promujących 2. sezon "Gry o tron"! Mamy dla Was nowy zwiastun - "Price For Our Sins" - a także nowe klipy przedstawiające postaci oraz cały 1. sezon w 6 minut.

Już 2 kwietnia o godz. 22:00 w HBO rusza 2. sezon serialu "Gra o tron" (tego samego dnia będzie można oglądać 1. odcinek za darmo w HBO HD). Tak, tak, to już tylko dwa tygodnie.

A skoro to już tylko dwa tygodnie, HBO przygotowało kolejne materiały wideo, promujące 2. sezon. Tym z Was, którzy chcą sobie przypomnieć 1. sezon, a nie mają już czasu oglądać go całego, polecam poniższy klip. Wystarczy 6 minut - i będziecie wiedzieć wszystko. Ze zrozumiałych względów (spoiler na spoilerze) nie powinny go oglądać osoby, które 1. sezonu w ogóle nie widziały.

http://youtu.be/Idb4BC1FIak

Przygotowano też kolejne dwa klipy przedstawiający postaci, z nowymi scenami oczywiście. Jest tu dobrze wszystkim znany Robb Stark, jest także Stannis Baratheon.

Ale to nie wszystko - jakoś tak się złożyło, że w weekend nie pokazaliśmy nowego trailera, nadrabiamy więc ten błąd dzisiaj. Jest on zatytułowany "Price For Our Sins".