10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

Netflix testuje odtwarzanie losowego odcinka serialu. Aktorzy z "Gry o tron" zapowiadają naprawdę brutalny sezon. Twórców "Stranger Things" czeka proces. A oprócz tego "Gotham", "The 100", "iZombie" i nie tylko.

1. Netflix testuje odtwarzanie losowego odcinka

Chcecie coś obejrzeć, ale nie wiecie co? Netflix testuje funkcję, która pozwoli obejrzeć losowy odcinek w przypadku niektórych seriali. Niektórzy użytkownicy urządzeń z Androidem już dostali przycisk losowego odtwarzania w miejscu strzałki przenoszącej do następnego odcinka.

Netflix losowy odcinek

2. Aktorzy z Gry o tron zapowiadają brutalny sezon

Radio Times rozmawiał z aktorami z "Gry o tron" na premierze nowego sezonu w Belfaście. Wszyscy zapowiadali brutalny sezon, w którym nie zabraknie scen równie mocnych co Krwawe Gody. "To naprawdę brutalny sezon telewizji. Powiedziałbym, że w każdym odcinku będzie coś, czego oglądanie będzie boleć. Bardziej niż kiedykolwiek" – zapowiedział Jacob Anderson, odtwórca roli Szarego Robaka. Z kolei John Bradley, serialowy Sam Tarly, dodał, że "Gra o tron" wie, jak krzywdzić ludzi, ale czyni to w bardzo satysfakcjonujący sposób. I to się nie zmieni.

3. Twórców Stranger Things czeka proces

Bracia Dufferowie będą musieli spotkać się w sądzie z Charliem Kesslerem, który oskarża ich o kradzież pomysłu na "Stranger Things". Proces rozpocznie się w maju.

4. Szykują się odejścia z seriali o Chicago

Jon Seda odchodzi z "Chicago P.D." po sześciu sezonach, z kolei "Chicago Med" opuszczą po 4. sezonie Colin Donnell i Norma Kuhling. Odejścia związane są ze "zmianami kreatywnymi" w serialach.

5. Lena Waithe z nowym serialem

Stacja BET zamówiła komedię "Twenties" Leny Waithe ("Master of None"). Serial będzie opowiadać o dwóch dwudziestokilkuletnich dziewczynach – o miłościach, przyjaźniach i o tym, jak wszystko po drodze psujemy.

6. Batman w kostiumie w finale Gotham

W finale "Gotham", zatytułowanym "The Beginning", będzie przeskok czasowy i zobaczymy, jak Bruce Wayne zakłada kostium Batmana. Emisja zaplanowana jest na 25 kwietnia.

7. Elmo z Ulicy Sezamkowej odwiedza Westeros

HBO zmiksowało "Grę o tron" i "Ulicę Sezamkową". Zobaczcie, jak Elmo uczy Cersei i Tyriona wzajemnego szacunku. Jest też podobne wideo z ekipą "Westworld".

8. Superstore zmienia showrunnera

Twórca "Superstore" Justin Spitzer nie będzie już prowadzić produkcji w 5. sezonie. Zgodnie z umową, którą podpisał z Universal Television, Spitzer ma stworzyć nowy serial dla tego studia. Jego obowiązki showrunnera "Superstore" przejmą Gabe Miller i Jonathan Green, dotychczasowi producenci wykonawczy serialu.

9. Zdjęcia z premiery 6. sezonu The 100

"The 100" wraca 30 kwietnia, zdjęcia z premiery znajdziecie tutaj.

The 100 sezon 6

10. Plakat i zwiastun finałowego sezonu iZombie

2 maja startuje 5. sezon "iZombie", który będzie już finałowy. Zobaczcie zwiastun:

iZombie sezon 5

REKLAMA