7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

"The Walking Dead" (Fot. AMC)

Kolejny rekord "The Walking Dead". Duch Charliego w ciekawej postaci w "Dwóch i pół". Pierwsze zdjęcie Zielonej Strzały. A poza tym "Pamiętniki wampirów", "Magic City", "New Girl"...

1. Kolejny rekord "The Walking Dead". Chyba nie spodziewaliście się, że będzie inaczej? Finał 2. sezonu "The Walking Dead" na antenie AMC w niedzielny wieczór obejrzało 9 mln Amerykanów, w tym 6 mln w interesującym reklamodawców wieku 18-49 lat. Oznacza to, że w demo udało się AMC pobić stacje ogólnodostępne. Jeszcze dwa czy trzy lata temu coś takiego byłoby niewyobrażalne. W porównaniu z finałem 1. sezonu jest to wzrost o 50%.

2. Jest zdjęcie głównego bohatera "Arrow". Stacja CW opublikowała pierwsze foto Stephena Amella jako Zielonej Strzały. Przypomnijmy, serial "Arrow" ma być oparty na serii komiksów o superbohaterze Zielonej Strzale, którego atrybutem jest łuk. Reżyserem pilota jest David Nutter ("Smallville"), który zapowiada, że będzie to serial znacznie od "Smallville" mroczniejszy. Kupujecie?

Stephen Amell jako Green Arrow (Fot. The CW)

Stephen Amell jako Green Arrow (Fot. The CW)

3. "Magic City" będzie już w marcu. Nowy serial Starz, "Magic City", opowiadający o gangsterach i politykach z Miami schyłku lat 50., miał ruszyć 6 kwietnia. Ale stacja postanowiła go wyemitować tydzień wcześniej, 30 marca, po finale "Spartacus: Vengeance". Co więcej, pierwsze trzy odcinki Amerykanie będą mogli oglądać w internecie już 31 marca, na stronie stacji Starz oraz na przeróżnych platformach on demand, m.in.: Comcast’s Xfinity TV, DIRECTV, DISH, Time Warner Cable, Cox Communications, Charter Communications i AT&T U-verse TV. To się nazywa promocja!

4. Kathy Bates pojawi się w "Dwóch i pół". W odcinku, który CBS wyemituje 30 kwietnia, do "Dwóch i pół" powróci Charlie Harper. Nie we własnej osobie, oczywiście. Powróci jego duch, a zagra go - to zupełnie zrozumiałe - Kathy Bates. Duch Charliego powróci z piekła, aby odwiedzić Alana w szpitalu po zawale. Na marginesie - to już będzie drugi pobyt Alana w szpitalu w tym sezonie.

5. Znamy tytuł finału 3. sezonu "Pamiętników wampirów". Ian Somerhalder pokazał na Twitterze pierwszą stronę scenariusza odcinka finałowego tej serii "Pamiętników". A na niej widniał oczywiście tytuł - "The Departed".

6. Mary Elizabeth Ellis wróci do "New Girl". W trzech odcinkach "New Girl" pod koniec 1. sezonu ma znów pojawić się Mary Elizabeth Ellis, czyli była dziewczyna Nicka, Caroline. Zobaczymy też jeszcze w tym sezonie Justina Longa, który grał chłopaka Jess.

7. Z dramatu "Luck" do komedii "El Jefe". Mercedes Ruehl dołączyła do obsady "El Jefe", pilota komedii o bogatym 30-latku, którego rodzice wyrzucają z domu, chcą zmusić go do usamodzielnienia się. Cóż więc robi mężczyzna? Zamieszkuje ze swoją dawną nianią. Głównego bohatera zagra Ryan Hansen, a nianią, Delmi Rodriguez, będzie właśnie znana z "Luck" Mercedes Ruehl. Pilota serialu zamówił FOX.

REKLAMA