"Gra o tron" – podcast #5. Komentujemy zaskakująco emocjonalny odcinek tuż przed wielką bitwą z umarłymi

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Opowieści przy kominku, pożegnania, sceny, które będziemy wspominać z nostalgią. "Gra o tron" tuż przed bitwą o Winterfell zafundowała niezwykły, wypakowany emocjami odcinek.

"A Knight of the Seven Kingdoms" – ten tytuł przejdzie do historii jako jeden nie tylko z najlepszych, ale też z najbardziej nietypowych odcinków "Gry o tron". Niemal wszyscy bohaterowie znaleźli się w jednym miejscu i zajmowali się głównie czekaniem – w wielu przypadkach na śmierć. A czekanie umilali sobie chociażby opowieściami, które mogą okazać się ważniejsze, niż myślimy (Tyrion i Bran!)

Gra o tron podcast – omawiamy 2. odcinek 8. serii

W dzisiejszej odsłonie naszego podcastu w TOK FM ja i Michał Kolanko rozmawiamy o tym, jak świetnym zaskoczeniem był dla nas taki odcinek w tym momencie. Doceniamy fantastyczną scenę Jaimego i Brienne, zastanawiamy się, co dalej z Daenerys i Jonem, komentujemy polityczną agendę Nocnego Króla, a także typujemy, kto za tydzień zginie.

Wszystkie odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj, a także na stronie TOK FM. Będziemy powracać co tydzień w poniedziałek wieczorem i na bieżąco komentować to, co się dzieje w "Grze o tron". Zapraszam!

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO