"Zasada przyjemności" to nowy międzynarodowy kryminał Canal+. Zobaczcie pierwsze zdjęcia z serialu

"Zasada przyjemności" (Fot. Canal+)

0

Międzynarodowa obsada i szeroko zakrojona intryga kryminalna, rozgrywająca się w Warszawie, Odessie i Pradze. Oto "Zasada przyjemności", nowy serial, który wkrótce zobaczymy w Canal+.

"Król", "Żmijowisko", "Mały Zgon", a do tego jeszcze "Zasada przyjemności". Plany Canal+ na najbliższe miesiące powinny ucieszyć fanów polskich seriali, a w szczególności produkcji kryminalnych.

Zasada przyjemności – serial kryminalny Canal+

"Zasada przyjemności" wystartuje jako pierwsza, bo jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. To międzynarodowy serial kryminalny koprodukcji Canal+, który zabierze nas w środek wielowątkowego policyjnego śledztwa rozgrywającego się w Warszawie, Odessie i Pradze.

Wszystko zaczyna się w Odessie, gdzie uwagę plażowiczów zwraca dryfująca samotnie łódka, wewnątrz której dwóch pływaków odkrywa nagie, okaleczone ciało młodej kobiety. Tego samego dnia na Bulwarze Wiślanym w Warszawie wezwana do napaści policja dokonuje makabrycznego odkrycia w bagażniku opuszczonego samochodu. Czarną serię zdaje się potwierdzać dramatyczne znalezisko, odkryte przez aktorów w trakcie spektaklu na deskach praskiego teatru.

Zasada przyjemności serial

Zasada przyjemności serial

Pozostawione przez morderców tropy zmuszają do współpracy trójkę śledczych z Polski, Ukrainy i Czech: Marię, Viktora i Serhija. Zagrają ich Małgorzata Buczkowska, czeski aktor Karel Roden ("Krucjata Bourne'a", "Blade: Wieczny łowca II") i ukraiński aktor Sergey Strelnikow. W pozostałych rolach zobaczymy m.in.: Roberta Gonerę, Dawida Czupryńskiego, Mirosława Bakę, Urszulę Grabowską, Piotra Machalicę oraz Magdalenę Boczarską i Mirosława Haniszewskiego.

Scenariusz serialu "Zasada przyjemności" napisał Maciej Maciejewski, autor dwóch sezonów "Gliny". Reżyserem i showrunnerem serialu jest Dariusz Jabłoński ("Wino truskawkowe", "Gry wojenne", "Fotoamator"). Za zdjęcia odpowiadali operatorzy z trzech krajów, z Polski był nim Paweł Dyllus ("Chce się żyć", "Jestem mordercą").

Zasada przyjemności – kiedy premiera w Canal+?

Dokładnej daty premiery na razie nie znamy, ale wiadomo, że "Zasadę przyjemności" zobaczymy jeszcze przed wakacjami i że to będzie zaledwie początek tegorocznych atrakcji Canal+.

Zasada przyjemności serial

Zasada przyjemności serial