Tylko w "Riverdale" bal maturalny może wyglądać w taki sposób! Zobaczcie zdjęcia z następnego odcinka

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Co wydarzy się w następnym odcinku "Riverdale"? Szykuje się wielka i nietypowa impreza. Uczniowie Riverdale High będą bawić się na balu maturalnym. Pytanie, czy zabawa to dobre określenie?

Nic złego nie może wydarzyć się w noc balu maturalnego? Nie w "Riverdale". W tym miasteczku sprawy mają do do siebie, że zawsze mogą przybrać jeszcze gorszy obrót.

Riverdale – zdjęcia z odcinka z balem maturalnym

W ostatnim odcinku serialu pożegaliśmy się z Lukiem Perrym. Scena, w której Fred Andrews udziela mądrej ojcowskiej rady Archiemu (KJ Apa), była ostatnią z udziałem aktora. Teraz zostaje nam tylko czekać na rozwiązanie losów taty rudzielca.

Co zobaczymy na ekranie w przyszły czwartek? Betty (Lili Reinhart) weźmie sprawy w swoje ręce po niepokojącej – i nie wiadomo czy prawdziwej – wiadomości o śmierci swojego ojca mordercy. Panna Cooper wraz ze swoim chłopakiem, Jugheadem Jonesem (Cole Sprouse), będzie planowała konfrontację z Królem Gargulców i oczywiście napotkają na swojej drodze przeszkody.

Tymczasem Archiego odwiedzi jego mama (Molly Ringwald). Mary będzie mocno zaniepokojona chęcią powrotu syna do boksu. Cheryl (Madelaine Petsch) z kolei zmierzy się z własnymi problemami w postaci walki o tytuł królowej balu.

I na tym ostatnim na chwilę się skupmy. Jak może wyglądać bal w Riverdale? Spójrzcie na te zdjęcia.

Nowe odcinki Riverdale w czwartki na Netfliksie