7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Santa Clarita Diet" (Fot. Netflix)

Netflix kasuje "Santa Clarita Diet" – nie będzie 4. sezonu. Shannen Doherty w reboocie "Beverly Hills, 90210". "Blindspot" wyrzucony z ramówki NBC. A oprócz tego "iZombie", "Animal Kingdom" i nie tylko.

1. Netflix kasuje Santa Clarita Diet

Po trzech sezonach Netflix skasował "Santa Clarita Diet". Streamingowy gigant wyjaśnienia nie opublikował, ale wypuścił krótkie podziękowania dla twórców:

– Świat nigdy wcześniej nie widział 'zom-com' i jesteśmy wdzięczni Victorowi Fresco za to, że przyszedł z tym pomysłem do Netfliksa. (...) Niesamowici Drew Barrymore i Timothy Olyphant weszli w to, a ich komediowe talenty dały życie Sheili i Joelowi Hammondom, nawet jeśli jedno z nich było nieumarłe.

Barrymore i Olyphant dziękowali z kolei za możliwość zagrania nietypowego małżeństwa z przedmieścia.

– Ze wszystkich postaci, które zagrałam, Sheila Hammond jest jedną z moich ulubionych. Ona i Joel byli fantastyczną parą, która miała wspólne cele. Jestem szczęściarą, że mogłam pracować z Timem Olyphantem. To był dla mnie zaszczyt, móc zagrać coś tak cudownego. Sheila zawsze będzie we mnie żyć. Jestem wdzięczna Victorowi Fresco, który stworzył tak wyjątkowy świat – powiedziała Barrymore.

2. Wrecked również skasowane

Telewizja TBS skasowała po trzech sezonach komedię "Wrecked". Jednym z powodów jest oglądalność, która spadła w 3. sezonie.

3. Lekkie jak piórko – data premiery 2. sezonu

Młodzieżowy serial platformy Hulu powróci 26 lipca z 2. sezonem.

4. Shannen Doherty w reboocie Beverly Hills, 90210

Shannen Doherty dołączyła do obsady limitowanego serialu, w którym zobaczymy ekipę "Beverly Hills, 90210" po latach.

5. Blindspot wyrzucony z ramówki NBC

"Blindspot" stracił wczoraj miejsce w piątkowej ramówce NBC na rzecz dwuodcinkowej "Czarnej listy". Powróci dopiero 24 maja, kiedy już skończy się "Czarna lista". Finał będzie 31 maja. Szanse na kolejny sezon są w tym momencie niewielkie.

6. Zwiastun 5. sezonu iZombie

Finałowy sezon "iZombie" rusza 2 maja w USA, a tymczasem zobaczcie nowy zwiastun.

7. Zwiastun 4. sezonu Animal Kingdom

4. sezon "Animal Kingdom" startuje 28 maja, pełny zwiastun już jest.

REKLAMA