8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Teoria wielkiego podrywu" (Fot. CBS)

Bukmacherzy kontra szalone teorie z "Gry o tron". Zwiastun 3. sezonu "Easy". Początek pożegnań w "Teorii wielkiego podrywu". A oprócz tego "The Jinx", "Orville" i 10 netfliksowych projektów Ryana Murphy'ego.

1. Bukmacherzy kontra szalone teorie z Gry o tron

Czy Arya będzie nosić twarz Jaimego? Czy Cersei urodzi? Czy Bran spojrzy na świat oczami smoka? Czy będzie Cleganebowl? Bukmacherzy typują, jakie są szanse.

2. Wyedytowane wyznanie Dursta w The Jinx?

"Co u diabła zrobiłem? Zabiłem ich wszystkich oczywiście" – powiedział Robert Durst na końcu "The Jinx" i zaraz po emisji finału dokumentu w HBO został aresztowany. Teraz okazuje się, że wyznanie mogło zostać zmanipulowane, to znaczy sklejone z dwóch zdań, które wybrano z około dwudziestu i które wcale nie padły obok siebie.

3. Orville powraca na FOX Polska

Premiera 2. sezonu kosmicznego serialu Setha MacFarlane'a na FOX Polska planowana jest na 29 kwietnia o godz. 21:05.

4. Isaiah Washington w nowym serialu Starz

Isaiah Washington ("Chirurdzy") dołączył do obsady "P-Valley", czyli serialu telewizji Starz o klubie ze striptizem. Zagra nowego burmistrza w miasteczku.

5. Zwiastun 3. sezonu Easy

"Easy" powraca 10 maja z 3. sezonem, który będzie już finałowy.

6. Ryan Murphy ma już 10 projektów w Netfliksie

Ryan Murphy powiedział, że 10 jego projektów dostało zielone światło od Netliksa – trzy filmy, trzy dokumenty i cztery seriale. Oficjalnie na razie ogłoszono połowę, czyli seriale "Ratched", "The Politician" i "Hollywood" oraz filmy "The Prom" i "The Boys in the Band".

7. Idris Elba się ożenił

Serialowy Luther poślubił w piątek w Marrakeszu swoją długoletnią dziewczynę Sabrinę Dhowre.

8. Początek pożegnań w Teorii wielkiego podrywu

W tym tygodniu ekipa "Teorii wielkiego podrywu" czytała scenariusz finałowego odcinka i choć to dopiero początek pożegnań, pojawiły się ogromne emocje. "Czytanie scenariusza finału doprowadziło do płaczu nawet tego Scrooge'a o zimnym sercu" – napisała o sobie Mayim Bialik, dorzucając zdjęcie ściskającej się obsady. Kaley Cuoco swoich emocji nie ukrywała wcale i wrzuciła fotkę, na której płacze ze scenariuszem w ręku.

REKLAMA