"Gra o tron" – podcast #6. Czy bitwa o Winterfell to rozczarowanie, czy wręcz przeciwnie? I co będzie dalej?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" znów budzi skrajne emocje w kluczowym momencie. Czy bitwa o Winterfell nas rozczarowała, czy może oczarowała i czego spodziewamy się dalej? Komentujemy w TOK FM!

"Gra o tron" od zawsze wzbudzała skrajne emocje i nie inaczej jest w tym tygodniu. Po dwóch odcinkach 8. sezonu, w których budowano napięcie przed bitwą o Winterfell, wielkie starcie wreszcie nadeszło. I wielu widzów jest rozczarowanych tym, jak efekt końcowy ma się do szumnych zapowiedzi twórców.

Gra o tron podcast – omawiamy 3. odcinek 8. serii

Z Iwoną Zając z Krakowskiej Szkoły Filmowej im. Wojciecha Jerzego Hasa rozmawiamy o tym, co w największej telewizyjnej sekwencji batalistycznej nas rozczarowało, a co zachwyciło. Doceniamy emocje, oglądanie bitwy przez pryzmat bohaterów oraz to najważniejsze rozwiązanie fabularne. Kręcimy nosem na oczywistość i prostotę niektórych pomysłów i zastanawiamy się, co będzie dalej.

Skoro jednym ciosem załatwiliśmy kwestię potencjalnej apokalipsy, to czym będziemy zajmować się przez trzy kolejne odcinki? Co się stanie z Cersei Lannister? Czy oglądamy walkę o nowy lepszy porządek w królestwie? I czy to Varys jest tym, któremu będziemy go zawdzięczać?

Wszystkie odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj, a także na stronie TOK FM. Będziemy powracać co tydzień (już nie obiecuję, że zawsze będziemy wyrabiać się w poniedziałki, bo złośliwi bogowie też nas chyba słuchają) i na bieżąco komentować to, co się dzieje w "Grze o tron". Zapraszam!

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO

REKLAMA