7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Westworld" (Fot. HBO)

Rekordowa oglądalność "Gry o tron". Vincent Cassel w 3. sezonie "Westworld". Karolina Wydra w "Agentach T.A.R.C.Z.Y.". A oprócz tego "Imperium", "The Chi" i nie tylko.

1. Gra o tron z kolejnymi rekordami

12,02 mln widzów w USA obejrzało premierę odcinka "The Long Night" w HBO. To wciąż nieco słabszy wynik niż serial miał w finale 7. sezonu (12,07 mln). Ale rekord został pobity, jeśli chodzi o oglądalność na wszystkich platformach. Łącznie w telewizji i w serwisach internetowych HBO odcinek widziało 17,8 mln osób (poprzedni rekord to premiera 8. sezonu – 17,4 mln).

Rekord został także pobity na Twitterze. O bitwie pod Winterfell napisano 7,8 mln razy, co oznacza, że jest najczęściej tweetowany odcinek serialu w historii.

2. Vincent Cassel w 3. sezonie Westworld

Vincent Cassel pojawi się w 3. sezonie serialu "Westworld", który zobaczymy w 2020 roku. Szczegóły roli nie zostały podane, ale Deadline pisze nieoficjalnie, że francuski aktor prawdopodobnie zagra nowego łotra i będzie w stałej obsadzie.

3. Little Fires Everywhere ma reżyserkę

Lynn Shelton ("Mad Men", "GLOW") wyreżyseruje cztery z ośmiu odcinków "Little Fires Everywhere", nowego miniserialu Hulu z Reese Witherspoon, Kerry Washington i Rosemarie DeWitt w obsadzie.

4. Imperium z 6. sezonem. Co z Jussiem Smollettem?

FOX zamówił 6. sezon "Imperium". Kontakt z Jussiem Smollettem został przedłużony, ale na razie stacja nie planuje, że pojawi się on w 6. sezonie. W praktyce to oznacza, że na razie go nie zobaczymy, ale nie skreślono go całkiem w przyszłości i zabezpieczono się kontraktem.

5. The Chi z zamówieniem na 3. sezon

Showtime zamówił 3. sezon serialu "The Chi". Obecnie emitowany jest 2. sezon.

6. Paramount Network zamawia 68 Whiskey

Nowy projekt Paramount Network, "68 Whiskey", to wojskowy komediodramat o grupce medyków, którzy pracują w bazie w Afganistanie. Scenariusz serialu opartego na izraelskim formacie pisze Roberto Benabib ("Trawka").

7. Karolina Wydra w Agentach T.A.R.C.Z.Y.

Karolina Wydra pojawi się w 6. sezonie "Agentów T.A.R.C.Z.Y." w roli najemniczki, która połączy siły z głównymi bohaterami. Nowych postaci będzie więcej – zdjęcia znajdziecie w TVLine.

REKLAMA