W maju będzie aż 31 premier seriali. Które z nich warto zobaczyć?

"Good Omens" (Fot. Amazon)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Jakie seriale będziemy oglądać w maju? Na naszej liście znajdują się m.in. "Dobry omen", "Paragraf 22", "Czarnobyl", "Rok za rokiem" czy długo oczekiwany powrót "Lucyfera" z 4. sezonem.

Tuca & Bertie (nowość) – 3 maja na Netfliksie

Nowy serial animowany Netfliksa, który opowiadać będzie o przyjaźni pomiędzy dwiema 30-letnimi ptasimi kobietami mieszkającymi w tym samym apartamentowcu. Tuca (Tiffany Haddish) to zadziorna i lekkomyślna tukanica, a Bertie (Ali Wong) – niespokojna i chodząca z głową w chmurach przedstawicielka gatunku ptaków śpiewających. Pomijając nieco odmienną aparycję, obie są kobietami takimi jak my.

Ta antropomorfizacja to coś dobrze znanego z "BoJacka Horsemana", a i kreska wydaje się znajoma. To oczywiście nie przypadek, bo twórczynią nowej kreskówki jest Lisa Hanawalt ("BoJack Horseman"). W gronie producentów "Tuca & Bertie" znajdują się także Raphael Bob-Waksberg ("BoJack Horseman"), Noel Bright ("BoJack Horseman", "Przyjaciele"), Steven A. Cohen ("BoJack Horseman", "Jack & Bobby"), Tiffany Haddish i Ali Wong.

W jednej z głównych ról, obok Haddish i Wong, zobaczymy Stevena Yeuna. Z kolei w rolach gościnnych pojawią się m.in. Nicole Byer, Richard E. Grant, John Early, Reggie Watts, Tig Notaro, Amber Ruffin, Jermaine Fowler i Tessa Thompson.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
REKLAMA