"Opowieść podręcznej" zapowiada rewolucję w trailerze 3. sezonu. Po której stronie stanie Serena Joy?

"Opowieść podręcznej" (Fot. Hulu)

0

Rewolucja w Gileadzie i najwyraźniej też przetasowanie wśród bohaterek. Pełny zwiastun 3. sezonu "Opowieści podręcznej" już jest i zapowiada zupełnie nowy porządek.

Kiedy Serena Joy (Yvonne Strahovski) mówi "Blessed be the fruit" w zwiastunie 3. sezonu "Opowieści podręcznej", nie ma już na myśli tego co kiedyś. Posłuszna żona komendanta Waterforda pokazała inne oblicza w 2. sezonie, a teraz ta przemiana będzie kontynuowana. A przynajmniej tak możemy wnioskować z dwóch minut nowych scen z serialu, które zaprezentowała platforma Hulu.

Opowieść podręcznej sezon 3 – zwiastun serialu

W zwiastunie powraca oczywiście June/Offred (Elisabeth Moss), która zapowiada rewolucję w Gileadzie. "Jeśli mam coś zmienić, będę potrzebować sojuszników" – mówi, dając tym samym sygnał do kolejnego przetasowania.

Numerem 1 na liście potencjalnych sojuszników jest Serena, która niekoniecznie coś może jako kobieta, ale jako szanowana żona komendanta może więcej niż najbardziej nawet obrotna podręczna. To do niej udaje się po pomoc główna bohaterka "Opowieści podręcznej", sugerując jej, żeby powiększyła swoje wpływy.

Drugi potencjalny sojusznik June to komendant Lawrence (Bradley Whitford) – ten sam, który pomógł uciec Emily (Alexis Bledel). Ona także pojawia się na moment w zwiastunie, podobnie jak Ciotka Lydia (Ann Dowd), która oczywiście przeżyła, czy też Nick (Max Minghella), z którym June znów romansuje.

Zaczyna się rewolucja i my jesteśmy za, zwłaszcza jeśli będzie więcej takich scen, jak June i Serena popalające razem papierosy nad basenem. Czas zobaczyć kolejne twarze pani komendantowej!

Opowieść podręcznej sezon 3 – premiera 6 czerwca w HBO GO