Gorąca linia "Gry o tron" powraca! Jak pachnie Jon Snow i czy Trójoka Wrona może wam pomóc znaleźć klucze?

"Game of Phones" (Fot. Jimmy Kimmel Live)

Jimmy Kimmel doskonale wie, czego potrzebują widzowie "Gry o tron" – gorącej linii "Game of Phones", którą obsługują aktorzy z serialu. Macie pytania?

Jimmy Kimmel we wcześniejszych odcinkach swojego show odpalił gorącą linię "Games of Phones". Mylą ci się wątki w "Grze o tron"? Zadzwoń, a aktorzy z serialu nie pomogą ci rozwiązać twoich dylematów, ale za to na pewno udzielą dowcipnej odpowiedzi.

Games of Phones u Jimmy'ego Kimmela

Aktorzy z "Gry o tron" po raz kolejny zakładają słuchawki i odpowiadają na pytania widzów serialu w genialnym skeczu Jimmy'ego Kimmela. Z jakimi wyzwaniami zmierzą się tym razem?

Serialowy Ser Davos, czyli Liam Cunningham, odpowiada na pytanie, jak pachnie Kit Harington (czy odpowiedź: "połączenie starego jogurtu z Axem" jest dla was satysfakcjonująca?), a Isaac Hempstead-Wright wykorzystuje moc Trójokiej Wrony, by pomóc znaleźć jednemu z widzów serialu zgubione klucze.

Co stanie się z rozmówcą, który z powątpiewaniem zapyta Maisie Williams, jak ważąca 40 kg dziewczynka pokonała Nocnego Króla? Coż, trafi na listę (a raczej w tym przypadku tablicę) Aryi Stark! A jak zareaguje serialowa Cersei, gdy po raz kolejny usłyszy wielokrotnie wypowiadane słowo "wstyd"? Odpalcie gorącą linię "Game of Phones"!

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO

REKLAMA