6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Pose" (Fot. FX)

0

"Pose" i "ACS: Versace" z nagrodami GLAAD. Netflix zamawia serial "Outer Banks". "The Bay" z zamówieniem na 2. sezon. A oprócz tego "Lucyfer", "Saturday Night Live" i nie tylko.

1. Pose i ACS: Versace z nagrodami GLAAD

"Pose" zdobył nagrodę dla najlepszego serialu, a "Zabójstwo Versace: American Crime Story" dla najlepszego serialu limitowanego. Wśród zwycięzców GLAAD znajduje się także hiszpańska "Szkoła dla elity".

2. Netflix zamawia serial Outer Banks

"Outer Banks" to nowy serial młodzieżowy Netfliksa, który dostał zamówienie na cały sezon. Zobaczymy w nim grupkę nastolatków, która szuka zaginionego ojca kolegi. Przy okazji trafiają na mapę skarbów, zawierającą pewien sekret. W obsadzie m.in. Charles Esten ("Nashville), Madelyn Cline ("The Originals") i Drew Starkey ("Love, Simon").

3. The Bay z zamówieniem na 2. sezon

Brytyjska telewizja ITV zamówiła 2. sezon serialu "The Bay" z Morven Christie w roli głównej.

4. Kto odejdzie po 44. sezonie SNL?

Kogo nie zobaczymy w 45. sezonie "Saturday Night Live"? Deadline pisze, że kontraktu na razie nie odnowiła Kate McKinnon (która będzie grać w serialu "The Dropout" Hulu) i że prawdopodobnie jednak to zrobi w ostatniej chwili. Kenan Thompson, który będzie mieć własny serial w NBC, na razie stara się łączyć jedno z drugim. Odejścia nie planuje także Aidy Bryant, której "Shrill" dostało 2. sezon.

5. Powiększa się obsada serialu Dare Me

Chris Zylka ("The Leftovers") i Taveeta Syzmanowicz ("October Faction") dostali role powracające w "Dare Me", nowym serialu USA Network opowiadającym o świecie cheeleaderek.

6. Plakat 4. sezonu Lucyfera

Czarujący diabeł powraca 8 maja na Netfliksie z nowymi odcinkami.

Lucyfer sezon 4