Wąsaty Kevin Bacon w zwiastunie "City on a Hill". To nowy serial Showtime o gigantycznej aferze w Bostonie

"City on a Hill" (Fot. Showtime)

0

Lata 90., niebezpieczny Boston i Kevin Bacon jako skorumpowany agent, który trafia na trop afery. Oto "City on a Hill", nowy serial telewizji Showtime.

W tym momencie wszyscy jeszcze żyjemy "Grą o tron" i kończącymi się sezonami seriali, a co będziemy oglądać latem? Telewizja Showtime ma jedną z najbardziej interesujących propozycji.

City on a Hill – zwiastun serialu z Kevinem Baconem

"City on a Hill" to nowy serial z Kevinem Baconem w roli głównej, opowiadający o walce z przestępczością w Bostonie w latach 90. i gigantycznym skandalu w tamtejszym systemie sprawiedliwości. Bacon zagra skorumpowanego agenta FBI, Jackiego Rohra, który sprzymierzy się z prokuratorem Decoucym Wardem (Aldis Hodge, "Underground"), by złapać gang złodziei samochodów. Sprawa doprowadzi do ujawnienia większej afery w Bostonie.

W obsadzie znajdują się także Jonathan Tucker ("Kingdom"), Mark O’Brien ("Halt and Catch Fire"), Jill Hennessy ("Crossing Jordan"), Sarah Shahi ("Person of Interest"), Lauren E. Banks ("Maniac"), Amanda Clayton ("If Loving You Is Wrong"), Kevin Chapman ("Person of Interest") i Jere Shea ("Passion").

Twórcą serialu jest Chuck MacLean, a wśród producentów znajdują się Ben Affleck i Matt Damon. 1 sezon będzie liczyć 10 odcinków.

Premiera City on a Hill w USA 16 czerwca