9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Detektyw" (Fot. HBO)

Nic Pizzolatto ma nowy pomysł na 4. sezon "Detektywa". Fragmenty nowego odcinka "Gry o tron" znów wyciekły przed premierą. Finałowy sezon "Mr. Robot" będzie jak odcinek świąteczny. A oprócz tego "Pełna chata", "Dracula" i nie tylko.

1. Nic Pizzolatto ma pomysł na 4. sezon Detektywa

Nic Pizzolatto mówi, że ma zupełnie nowy pomysł na 4. sezon "Detektywa". Wcześniej opowiadał, że chodzi mu po głowie coś bardzo szalonego, teraz będzie chciał zrealizować jednak inny pomysł.

– Miałem ten pomysł i myślę, że dla mnie to był naprawdę mocny pomysł. To byłoby coś, czego nigdy wcześniej nie widziałem w telewizji. Ale od tego czasu wpadłem na kolejny pomysł, rozmawiając z jednym z aktorów, i to dla mnie byłaby najbardziej ekscytująca rzecz, jaką możemy zrobić z "Detektywem" – oznajmił twórca serialu w rozmowie z IndieWire.

Jak dodał, jego zdaniem to byłaby naprawdę świetna rzecz dla fanów i skupi się teraz na tym, żeby 4. sezon w takim kształcie doszedł do skutku. Ale oczywiście ostateczna decyzja będzie należeć do HBO.

2. Które piloty mają szansę na zamówienie?

Zamówienie już dostał serial "Mixed-ish", czyli spin-off "Black-ish" z młodą Bow w centrum uwagi. O tym, które jeszcze tytuły są w grze, pisze Deadline.

W ABC wciąż mocno trzymają się "Stumptown", "Heart of Life", nowe "NYPD Blue" i serial prawniczy Hanka Steinberga i 50 Centa. W CBS po stronie dramatów zamówienie powinno otrzymać "Evil", a po stronie komedii m.in. "Carol’s Second Act". FOX wciąż lubi piloty "Prodigal Son", "neXT" i "Deputy", a NBC komedie, w tym "Perfect Harmony", "The Kenan Show" i "Like Magic". W CW duże szanse ma czwórka: "Batwoman", "Katy Keene", "Nancy Drew" i "Glamorous".

3. Finałowy sezon Mr. Robot jak odcinek świąteczny

Sam Esmail powiedział, że finałowy sezon "Mr. Robot" będzie jak bardzo długi odcinek świąteczny, którego akcja będzie dziać się na przestrzeni tygodnia w okolicach świąt Bożego Narodzenia 2015 roku. Dodał także, że zakończenie jest dokładnie takie, jak sobie wyobrażał.

4. Jessica Rothe w obsadzie Utopii

Do obsady remake'u "Utopii" dołączyła Jessica Rothe ("Happy Death Day"), którą zobaczymy w powracającej roli Samanthy, idealistycznej liderki, która szczerze wierzy w działanie na rzecz zmieniania świata.

5. Powiększa się ekipa serialu Dracula

Do obsady serialowego "Draculi" BBC dołączyli Jonathan Aris ("Black Mirror: Bandersnatch"), Sacha Dhawan ("The Boy With the Top Knot"), Nathan Stewart-Jarrett ("Misfits"), Catherine Schell ("On Her Majesty’s Secret Service"), Youssef Kerkour ("Jack Ryan") i Clive Russell ("Gra o tron"). Pierwszy odcinek wyreżyseruje Jonny Campbell ("Westworld"), a kolejne dwa Damon Thomas (" Killing Eve") i Paul McGuigan ("Film Stars Don’t Die in Liverpool").

6. Zapowiedź The InBetween – nowego serialu NBC

W "The InBetween" Harriet Dyer wciela się w Cassie, kobietę, która ma wizje i zaczyna wykorzystywać swoje zdolności, pomagając policji w rozwiązywaniu spraw. Premiera serialu w USA 29 maja.

7. Dom z Pełnej chaty idzie na sprzedaż

Dom w San Francisco, którego fasada grała w "Pełnej chacie" i "Pełniejszej chacie" idzie na sprzedaż. Cena to 5 995 000 dolarów.

8. Lisa Kudrow w brytyjskim serialu

Gwiazda Przyjaciół dołączyła do obsady serialu "Mae and George" kanału E4. Główne role grają Charlotte Ritchie i Sophie Thompson.

9. Kolejny wyciek Gry o tron

HBO znowu nie upilnowało swoich smoków. Wczoraj wieczorem wyciekło kilka klipów z 4. odcinka, na Reddicie pojawił się także dość dokładny opis całości.

REKLAMA