Ostatnie zadanie od Króla Gargulców? Zobaczcie zdjęcia z finałowego odcinka 3. sezonu "Riverdale"

"Riverdale" (Fot. CW)

0

Już w przyszły czwartek pożegnamy się z 3. sezonem "Riverdale", ale zanim do tego dojdzie, miejmy nadzieję, że rozwiąże się większość zagadek związanych z Farmą i Królem Gargulców.

Marzenie o tym, by Roberto Aguirre-Sacasa odpowiedział na wszystkie postawione w 3. sezonie "Riverdale" pytania, byłoby zbyt śmiałe, w końcu jakieś niedopowiedzenia przydadzą się w kolejnej części. Jednak miejmy nadzieję, że finał, który zobaczymy w przyszły czwartek, wyjaśni niektóre tajemnice.

Riverdale sezon 3 - zdjęcia z finałowego odcinka

W 3. sezonie "Riverdale" twórca serialu nie dał wytchnąć ani samemu miasteczku, ani mieszkającym w nim bohaterom. Riverdale tym razem musiało zmierzyć się z Królem Gargulców i jego przerażającą świtą oraz Farmą, która kto wie, czy nie jest jeszcze straszniejsza. Ach, i nie zapominajmy o Czarnej Masce, która wróciła, by spróbować pozbawić Betty życia podczas szkolnego balu.

W sieci już pojawiły się pierwsze zdjęcia z finałowego odcinka serialu oraz trop tego, co kryje się pod jego tytułem brzmiącym "Apocalypto".

Na sam koniec sezonu widzowie dostaną to, na co tyle czekali, czyli ekipę czwórki głównych bohaterów razem w akcji. W 3. sezonie Archie (KJ Apa) i Veronica (Camila Mendes) mieli swoje sprawy i interesy, a Betty (Lili Reinhart) i Jug (Cole Sprouse) zajęli się śledztwem mającym odkryć, kto stoi na czele gangu Gargulców i co kryje w sobie Farma. Momentów, w których widzieliśmy wszystkich, w akcji było niewiele.

Wszystko wskazuje na to, że teraz nasi bohaterowie dostaną ostateczne zadanie od Króla Gargulców i będą musieli zacząć je dokładnie tam, gdzie lata temu przerwali je ich rodzice. Czy zakończą grę i położą kres morderstwom? Finałowy odcinek zobaczymy 16 maja.

Nowe odcinki Riverdale co czwartek na Netfliksie