"Gra o tron" – podcast #7. Komentujemy szybki powrót do politycznej wojny i rozgrywki Daenerys vs Cersei

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Apokalipsa zażegnana, czas przejść do prawdziwej wojny i politycznych knowań. "Gra o tron" przypomina, kto tu jest naprawdę silnym przeciwnikiem, i zaprasza do finałowej rozgrywki.

"Gra o tron" dobiega już końca – zostały dokładnie dwa odcinki. Dziś w TOK FM komentujemy odcinek "The Last of the Starks", który stanowi pomost pomiędzy wojną Jona i Dany z umarłymi i ich ostatnią wojną, z Cersei o Żelazny Tron.

Gra o tron podcast – omawiamy 4. odcinek 8. serii

Razem z Marcinem Makowskim, dziennikarzem m.in. Wirtualnej Polski i "Do Rzeczy", doceniamy zaskoczenia i partie szachów, które rozegrano w tym odcinku, a także zastanawiamy się, dokąd zmierza ta historia.

Jak pokonać Cersei, która w tym momencie ma przewagę? Czy Daenerys za chwilę przypieczętuje los szalonej królowej? Co się stanie z Jonem Snowem? Co zrobi Jaime po przybyciu do Królewskiej Przystani? Czy Arya dokończy swoją listę? Czy Cleganebowl jest już nieunikniony? I co z tym coraz bardziej prestiżowym zamkiem dla Bronna?

Wszystkie odcinki naszego podcastu znajdziecie tutaj, a także na stronie TOK FM. W kolejnych tygodniach będziemy na bieżąco komentować to, co się dzieje w "Grze o tron", aż do samego końca i jeszcze chwilę dłużej. Zapraszam!

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO