Co wyszeptała Daenerys? Iain Glen opowiada o ostatniej scenie Khaleesi i ser Joraha Mormonta

Też próbujecie zgadnąć, co powiedziała Daenerys żegnając się z ser Jorahem w ostatnim odcinku "Gry o tron"? Iain Glen nie chce tak łatwo zdradzić tego sekretu.

Serialowy ser Jorah Mormont wypowiedział się już wcześniej o niespełnionej miłości do Daenerys, której dał wyraz poświęcając się za nią podczas bitwy o Winterfell. Jednak po ostatnim odcinku nasuwa się pytanie, które aktor będzie słyszał od fanów jeszcze przez wiele lat – co dokładnie szepcze do swojego obrońcy Daenerys Targaryen, kiedy żegna go na uroczystym pogrzebie?

Gra o tron sezon 8 – Daenerys żegna ser Joraha

Kilka enigmatycznych słów, jakimi dzieli się z nim Khaleesi, może jednak na zawsze pozostać zagadką dla fanów, jako że nie były one uwzględnione w scenariuszu. James Hibberd z Entertainment Weekly, który był na planie "Gry o tron" w dniu kręcenia sceny pożegnania, twierdzi, że jedyne wskazówki, jakie dostała ekipa mówiły o tym, że "Daenerys szepcze coś, czego on nigdy nie usłyszy, a my nigdy nie poznamy".

Gra o tron Daenerys Jorah

Trudno się więc dziwić, że podczas wywiadu z Iainem Glenem dziennikarz od razu próbował wydobyć choć odrobinę informacji od aktora o tym, co takiego powiedziała na planie Emilia Clarke, która musiała wymyślić słowa dla swojej bohaterki. Oczywiście, Glen nie spieszył się z wyjawieniem, co dokładnie usłyszał, ale zaznaczył, że było to coś absolutnie wyjątkowego:

– To coś całkowicie szczerego i pasującego do momentu, a także coś, czego nigdy nie zapomnę – zdradził aktor.

Iain Glen dodał, że jest przygotowany na pytania fanów próbujących dociec, jakie były tajemnicze słowa Daenerys i wcale go to nie martwi. Jak przyznał aktor:

– Będę to zawsze cenił, jako że nikt poza nami nie będzie o tym wiedział. I to jest wspomnienie, którego warto się trzymać.

A nam pozostaje jedynie uruchomić wyobraźnię i tworzyć własne teorie.

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO GO

REKLAMA