5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Stranger Things" (Fot. Netflix)

Pozew w sprawie "Stranger Things" wycofany. Plakat finałowego sezonu "Jessiki Jones". NBC zamawia dwa nowe seriale na sezon 2019/2020. A oprócz tego "The Eddy" i nie tylko.

1. Pozew w sprawie Stranger Things wycofany

Charles Kessler, który oskarżał twórców "Stranger Things" o plagiat, wycofał pozew na kilka dni przed planowanym rozpoczęciem procesu. Jak napisał w oświadczeniu, po wysłuchaniu prawnego eksperta zmienił zdanie i już nie uważa, żeby projekt braci Dufferów miał coś wspólnego z jego pomysłami.

2. Plakat finałowego sezonu Jessiki Jones

"Jessica Jones" ma wkrótce wrócić z 3. sezonem, a tymczasem jest pierwszy plakat.

3. Amandla Stenberg w The Eddy

Amandla Stenberg ("Igrzyska śmierci") dołączyła do obsady "The Eddy", muzycznego serialu Damiena Chazelle'a. Zagra Julie, córkę głównego bohatera, Elliotta (Andre Holland), która pojawia się w Paryżu i zmusza go do zmierzenia się z przeszłością.

4. Busy Tonight skasowane przez E!

Busy Philipps ogłosiła, że jej program "Busy Tonight" nie doczeka się kontynuacji. Finał zaplanowany jest na 16 maja.

5. NBC zamawia dwa nowe seriale

Zamówienia na sezon 2019/2020 oficjalnie ruszają. Telewizja NBC jako pierwsze wybrała serial dramatyczny "Bluff City Law" i komedię "Sunnyside".

"Bluff City Law" to serial prawniczy z Jimmym Smitsem w roli sławnego prawnika z Memphis, który prosi swoją córkę (Caitlin McGee, "Chirurdzy"), żeby wróciła do domu i zaczęła pracę w jego firmie po śmierci matki. Ojciec i córka nie rozmawiali od lat, ona mu nie ufa, ale zgadza się, bo wie, że praca z nim to najlepsza szansa na zmienianie świata na lepsze... jeśli tylko kiedykolwiek się dogadają. Twórcą serialu jest Dean Georgaris ("The Brave").

Bluff City Law

"Sunnyside" to komedia z Kalem Pennem w roli byłego nowojorskiego radnego, który stracił stanowisko po publicznym pijaństwie. Teraz znajduje nowy cel w życiu i szansę na odkupienie, wspierając grupkę imigrantów, którzy chcą zostać amerykańskimi obywatelami. Penn jest współtwórcą i producentem serialu razem z Mattem Murrayem ("The Good Place", "Brooklyn Nine-Nine").

Sunnyside

REKLAMA