Stephen King o tym, kto zasiądzie na Żelaznym Tronie. Którego z bohaterów widzi w roli władcy?

"Gra o tron" (Fot. HBO)

0

Każdy z nas ma swoje przewidywania odnośnie finału "Gry o tron", sławni pisarze też. Swoją wizją zakończenia serialu z fanami podzielił się właśnie Stephen King.

Fani "Gry o tron" jeszcze nigdy nie produkowali teorii z taką częstotliwością jak teraz, gdy serial zbliża się do zakończenia. Do tej grupy należy nie kto inny, jak mistrz grozy, Stephen King. Kogo pisarz widzi na Żelaznym Tronie?

Stephen King o tym, kto zdobędzie Żelazny Tron

Stephen King postanowił podzielić się z fanami snutą przez siebie teorią. Kto jego zdaniem zostanie królem Westeros?

– Przypuśćmy – ale tylko przypuśćmy – że Jon i Dany umrą (oczywiście razem z Cersei). Załóżmy – tylko załóżmy – że pewien mały człowiek z ogromnym sercem skończy, siedząc na Żelaznym Tronie – napisał popularny autor.

Nie trzeba było długo czekać, by w dyskusję wdali się inni użytkownicy Twittera. Gdy jedna z fanek serialu zasugerowała, że to może Sansa zasiądzie na Żelaznym Tronie, King stwierdził, że choć byłoby to dobre rozwiązanie, Starkówna jest... za zimna.

Jak dla nas nic nie stoi na przeszkodzie, żeby te dwie teorie połączyć w jedną – Tyrion królem, Sansa królową.

Czy King dostanie piątkę ze znajomości twórczości Martina? Czy poznał ją na tyle, by trafnie przewidzieć zakończenie serialu? Przekonamy się za niecałe dwa tygodnie.

Nowe odcinki Gry o tron w poniedziałki w HBO GO