5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Beverly Hills, 90210" (Fot. FOX)

Teaser i data powrotu "Beverly Hills, 90210". "Unbreakable Kimmy Schmidt" wróci w odcinku specjalnym. "Billions" z zamówieniem na 5. sezon. A oprócz tego nowy serial Cobie Smulders i nie tylko.

1. Beverly Hills, 90210 – teaser i data powrotu

Ekipa "Beverly Hills, 90210" powraca po 19 latach. Jason Priestley, Jennie Garth, Ian Ziering, Gabrielle Carteris, Brian Austin Green, Tori Spelling i Shannen Doherty zagrają nie swoje dawne postacie, tylko przerysowane wersje samych siebie. W nowym serialu będą próbować sprzedać reboot oryginału. Premiera 7 sierpnia.

2. Kimmy Schmidt wróci w odcinku specjalnym

To jeszcze nie koniec "Unbreakable Kimmy Schmidt". Serial dostał zamówienie na interaktywny odcinek specjalny, w którym widzowie będą mogli pokierować losami głównej bohaterki. Zobaczymy go w 2020 roku.

3. Billions z zamówieniem na 5. sezon

Telewizja Showtime zamówiła 5. sezon serialu "Billions", który zobaczymy w przyszłym roku.

4. Teaser serialu Zasada przyjemności

"Zasada przyjemności" to nowy serial kryminalny Canal+, który powstał we współpracy Polaków z Czechami i Ukraińcami. Opowiadać będzie o międzynarodowym śledztwie w sprawie morderstw kobiet w trzech krajach. Premiera 9 czerwca o godz. 21:00 w Canal+.

5. Cobie Smulders w nowym serialu ABC

Telewizja ABC zamówiła pełny sezon serialu opartego na powieści graficznej "Stumptown" z Cobie Smulders w roli prywatnej detektywki Dex Parios, weteranki wojennej ze skomplikowaną historią osobistą, która zaczyna nową karierę w rodzinnym Portland. Serial stworzył Jason Richman ("Mercy Street"), a w obsadzie są jeszcze Michael Ealy ("Secrets and Lies") i Camryn Manheim ("The Practice").

REKLAMA