"Doom Patrol" pojawi się wkrótce w Polsce. HBO GO pokazało trailer serialu o nietypowych superbohaterach

"Doom Patrol" (Fot. DC Universe)

0

Grupka zawadiackich superbohaterów będzie ratować świat na HBO GO. Pojawił się polski zwiastun "Doom Patrol", pytanie jeszcze brzmi, kiedy możemy spodziewać się premiery.

"Doom Patrol" platformy DC Universe to jedno z większych serialowych zaskoczeń tego roku. Kiedy już przestaliśmy spodziewać się czegoś oryginalnego po kolejnych serialach superbohaterskich, weszła grupka superbohaterów-wyrzutków i z miejsca zdobyła swoich fanów, podbijając także serca krytyków.

"Doom Patrol" – polski zwiastun serialu

Serial, którego 15-odcinkowy sezon kończy się w maju w USA, jest spin-offem "Titans". Tytułową grupę nietypowych herosów tworzą Negative Man (Matt Bomer), Robotman (Brendan Fraser), Elasti-Woman (April Bowlby), Crazy Jane (Diane Guerrero), Cyborg (Joivan Wade) i pomagający im ekscentryczny naukowiec dr Niles Caulder (Timothy Dalton). Każde z nich jest dziwne na swój sposób, a wszyscy razem tworzą mieszankę wybuchową, dostarczającą licznych zabawnych momentów.

Jest też oczywiście misja – tyleż niebezpieczna, co pokręcona – której celem jest złapanie tutejszego arcywroga zwanego Mr. Nobody (w tej roli Alan Tudyk). Wesołą ekipę możecie zobaczyć w polskim zwiastunie wypuszczonym przez HBO GO.

"Doom Patrol" – kiedy premiera na HBO GO?

Zapytaliśmy w HBO o datę premiery i dowiedzieliśmy się jedynie, że serial pojawi się "wkrótce". To oznacza prawdopodobnie albo koniec maja, albo czerwiec – najpierw cały sezon musi skończyć się w USA, gdzie w tym momencie do wyemitowania jeszcze zostały trzy odcinki (razem z dzisiejszym).