Węglarczyk o serialach – podcast z naszym udziałem. Rozmawiamy o "Grze o tron", "Czarnobylu" i nie tylko

"Czarnobyl" (Fot. HBO)

0

Na Onecie możecie słuchać podcastu Bartosza Węglarczyka o serialach. W najnowszym odcinku jestem ja i "Gra o tron", "Czarnobyl", "Gentleman Jack", "Obsesja Eve" itd. Zapraszam!

Jeśli lubicie słuchać podcastów, do długiej listy tych wartych uwagi niedawno doszedł jeszcze jeden: Węglarczyk o serialach. Znajdziecie go na Onecie, a także Spotify, iTunes i nie tylko – jak komu wygodnie.

Węglarczyk o serialach – Gra o tron i nie tylko

W najnowszym odcinku możecie posłuchać mnie, a rozmowa rozpoczyna się od "Gry o tron" i bitwy o Winterfell, by potoczyć się w przeróżnych kierunkach. Jest trochę o "The Americans" i serialach szpiegowskich, ale to tylko jeden z licznych wątków.

Polecamy m.in. "Czarnobyl", "Gentleman Jack", "Obsesję Eve", "Derry Girls" i "After Life", przypominamy, że najwyższy czas na powtórkę "Deadwood", a także rozmawiamy "Sprawie idealnej", "Amerykańskich bogach" i serialowych sprawach fundamentalnych, co do których podobno nie zawsze się zgadzamy.

Gra o tron – podcast w TOK FM

A jeśli nie macie mnie nadal dość, polecam także raz jeszcze najnowszy odcinek mojego podcastu o "Grze o tron" w TOK FM. Razem z Marcinem Makowskim omawiamy początek starcia dwóch królowych, rozmowy westeroskich spin doktorów i wszystkie te twisty, które miały sprawić, że nam kapcie pospadają.