Poznajcie 8 nowych seriali NBC – zwiastuny i zdjęcia

"Perfect Harmony" (Fot. NBC)

1 2 3 4 5 6 7 8

Znamy już ramówkę NBC na sezon 2019/2020 i mamy zwiastuny trzech jesiennych seriali oraz pierwsze zdjęcia z kolejnych. Na liście m.in. "Bluff City Law", "Perfect Harmony", "Sunnyside" i "Lincoln".

Bluff City Law

Bluff City Law

Serial prawniczy z Jimmym Smitsem w roli prawnika Elijah Straita. To sławny adwokat z Memphis, który uchodzi za speca od trudnych spraw z prawami człowieka w roli głównej. Kiedy go spotykamy, prosi swoją córkę Sydney (Caitlin McGee, "Chirurdzy"), żeby wróciła do domu i zaczęła pracę w jego firmie po śmierci matki.

Ojciec i córka nie rozmawiali ze sobą od lat. Ona mu nie ufa, ale ostatecznie zgadza się na jego propozycję, bo wie, że praca z nim to najlepsza szansa na zmienianie świata na lepsze... jeśli tylko kiedykolwiek się dogadają.

W obsadzie znajdują się także Scott Shepherd, Barry Sloane, Michael Luwoye, MaameYaa Boafo, Stony Blyden i Jayne Atkinson. Twórcą, producentem wykonawczym i scenarzystą serialu jest Dean Georgaris ("The Brave"), a oprócz niego w gronie producentów znajdują się Michael Aguliar i David Janollari.

Bluff City Law

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA