FOX prezentuje ramówkę na sezon 2019/2020. "Imperium" wraca jesienią z finałowym sezonem

"9-1-1" (Fot. FOX)

Trzy nowości, kolejne sezony sprawdzonych hitów i finałowa seria jednego z największych przebojów stacji. Tak w skrócie prezentuje się skromna ramówka FOX-a na sezon 2019/2020.

Wczoraj mieliśmy okazję zobaczyć, jak będzie prezentowała się ramówka NBC na nadchodzący sezon 2019/2020, a dzisiaj swoje plany ogłosił FOX. I już na samym początku, smutna wiadomość dla fanów "Imperium" – 6. sezon jednego z największych przebojów stacji będzie finałową serią.

Nowe odcinki "Imperium" będą pokazywane premierowo nie w środy, jak poprzednio, za to we wtorki, zaraz po nowym sezonie "Rezydentów". Z kolejnym sezonem wróci też "9-1-1", który FOX pokaże w poniedziałki razem z nowością "Prodigal Son" – kryminałem z Tomem Paynem ("The Walking Dead") i Michaelem Sheenem ("Masters of Sex").

Wśród kurczącej się ramówki FOX-a na tegoroczną jesień tradycyjnie znalazły się kolejne sezony "Simpsonów", "Family Guy" i "Bob's Burgers", do których dołączy także nowa animacja "Bless The Harts". Z kolei w środy fani "Friday Night Lights" i "Parenthood" mogą spodziewać się nowego serialu jego twórcy Jasona Katimsa – "Not Just Me" z Brittany Snow ("Pitch Perfect"), Emily Osment ("Young & Hungry") oraz Megalyn Echikunwoke ("House of Lies") w rolach głównych.

Na midseason w 2020 roku pozostawione zostały kolejne sezony "The Orville" oraz "Last Man Standing", a także nowości: "Filthy Rich", "Deputy", "neXt", "Outmatched", "Ultimate Tag", "Duncancville", "The Great North" oraz spin-off "9-1-1" z Robem Lowe w roli głównej – "9-1-1: Lone Star".

Z nowymi sezonami nie wrócą już "The Cool Kids", "The Gifted", "Gotham", "Lethal Weapon", "The Passage", "Proven Innocent", "Rel" oraz "Star".

Poniedziałek
20:00 - "9-1-1"
21:00 - "Prodigal Son" (nowość)

Wtorek
20:00 - "Rezydenci"
21:00 - "Imperium"

Środa
21:00 - "Not Just Me" (nowość)

Niedziela
20:00 - "The Simpsons"
20:30 - "Bless The Harts" (nowość)
21:00 - "Bob's Burgers"
21:30 - "Family Guy"

REKLAMA