5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"BH90210" (Fot. FOX)

Ekipa "Beverly Hills, 90210" w teaserze powrotu. Felicity Huffman ma pójść do więzienia. HBO zapowiada nowe seriale na ten rok i przyszły. A oprócz tego "Teoria wielkiego podrywu" i nie tylko.

1. Ekipa Beverly Hills, 90210 w teaserze powrotu

Ekipa "Beverly Hills, 90210" powróci 7 sierpnia w nowym serialu, którego tytuł zmieniono na "BH90210". W teaserze pojawiają się Jason Priestley, Shannen Doherty, Jennie Garth, Ian Ziering, Brian Austin Green, Tori Spelling i Gabrielle Carteris, którzy nagle zaczynają słyszeć melodię z czołówki swojego dawnego serialu. Zobaczymy ich w przerysowanych wersjach samych siebie, jak próbują sprzedać reboot młodzieżowego hitu, w którym kiedyś grali.

2. FOX wyjaśnia skasowanie Zabójczej broni

Charlie Collier, szef FOX-a, powiedział, że stacja w tym roku musiała podjąć szereg trudnych decyzji i skasowanie "Zabójczej broni" było jedną z nich. Wszystko po to, żeby "próbować dalej rosnąć i inwestować w przyszłość".

3. Felicity Huffman ma pójść do więzienia

Felicity Huffman, która przyznała się do winy w związku z kupowaniem miejsc na studiach, zawarła ugodę, w której zgodziła się iść do więzienia na cztery miesiące. Czy rzeczywiście tak się stanie, dowiemy się we wrześniu, kiedy aktorka stanie przed sądem.

4. HBO zapowiada nowe seriale

W tym roku będą jeszcze takie tytuły, jak "Deadwood" (filmowy powrót), "Wielkie kłamstewka" (sezon 2), "Euphoria", "Sukcesja" (sezon 2), "Watchmen", "Mrs. Fletcher" czy "Kroniki Times Square" (sezon 3). A w roku 2020 m.in. "The Outsider" Stephena Kinga, powrót "Westworld", "The New Pope", "Avenue 5" i "The Undoing" z Nicole Kidman.

5. Plan Teorii wielkiego podrywu już zniszczony

Johnny Galecki wrzucił kilka dni temu wideo pokazujące, jak demontowany jest plan "Teorii wielkiego podrywu". To już naprawdę koniec – zdjęcia z finału serialu znajdziecie tutaj.

REKLAMA