5. sezon "Black Mirror" będzie szybciej, niż myśleliśmy. Zwiastun zdradza, kto wystąpi w nowych odcinkach

"Black Mirror" (Fot. Netflix)

Niespodzianka! "Black Mirror" za chwilę wróci z 5. sezonem, a my mamy pierwsze szczegóły i zwiastun. Wśród nowych odcinków będzie "crossover Marvela i DC, którego nikt się nie spodziewał".

W grudniu zobaczyliśmy "Bandersnatch", interaktywny odcinek "Black Mirror", a już za chwilę będziemy oglądać 5. sezon. Netflix poinformował, że trzy nowe odcinki serialu Charliego Brookera zostaną udostępnione 5 czerwca.

Black Mirror – co w 5. sezonie serialu?

Razem z datą premiery 5. sezonu "Black Mirror" dostaliśmy zwiastun i obsadę. Odcinki tym razem będą tylko trzy – jak w starych sezonach – i pojawią się w nich m.in. Anthony Mackie, Miley Cyrus, Yahya Abdul-Mateen II, Topher Grace, Damson Idris, Andrew Scott, Nicole Beharie, Pom Klementieff, Angourie Rice, Madison Davenport oraz Ludi Lin.

Zwiastun to typowe szaleństwo w stylu "Black Mirror": mamy tu irytujący dźwięk smartfonów i zdesperowanego Andrew Scotta, nudne życie rodzinne z twistem, Miley Cyrus w roli gwiazdy popu, koszmarną elektroniczną przyjaciółkę, komiksową walkę we wschodnim stylu i ekrany – bardzo dużo wszelkiego typu ekranów.

Szczegółów fabuły nie zdradza ani Netflix, ani Charlie Brooker. Twórca "Black Mirror" powiedział jedynie w "Entertainment Weekly", że będzie "crossover Marvela i DC, którego nikt się spodziewał". Ale to tylko żart związany z tym, że w jednym odcinku pojawią się Anthony Mackie znany m.in. "Avengers: Endgame" i Yahya Abdul-Mateen II z filmu "Aquaman".

Black Mirror sezon 5 – premiera 5 czerwca na Netfliksie

REKLAMA