Rick i Morty ogłaszają wielki powrót. Kiedy premiera 4. sezonu?

"Rick i Morty" (Fot. Adult Swim)

Ponad dwa lata fani będą musieli czekać na nowe odcinki serialu "Rick i Morty". Na szczęście już możemy mieć pewność, że 4. sezon pokręconej kreskówki pojawi się w tym roku.

"Rick i Morty" zakończył swój 3. sezon w październiku 2017 roku, a potem znikł na jakiś czas z pola widzenia. Rok temu telewizja Adult Swim zamówiła aż 70 nowych odcinków, a dziś wreszcie poznaliśmy datę powrotu na antenę.

Rick i Morty sezon 4 – kiedy premiera?

Podczas dzisiejszej prezentacji WarnerMedia na upfrontach telewizja Adult Swim ogłosiła, że 4. sezon "Ricka i Morty'ego" zobaczymy w listopadzie 2019 roku. A właściwie ogłosili to sami główni bohaterowie serialu:

Kreskówka o socjopatycznym dziadku, który wciąga swojego wnuka w międzygalaktyczne przygody, do tej pory miała 31 odcinków. Zamówienie na 70 kolejnych to część większej umowy Adult Swim z twórcami "Ricka i Morty'ego", dzięki którym stacja pobiła rekordy popularności. A dokładniej pobił je finał 3. sezonu, który był najchętniej oglądanym programem w historii Adult Swim.

W sierpniu zeszłego roku twórcy zdradzili, że 4. sezon pisany jest nieco inaczej niż poprzednie. Scenarzyści skupiają się na żartach i zabawnych momentach – i dopiero do nich dobudowują fabułę, zamiast prowadzić ją z punktu A do punktu B. Dan Harmon powiedział, że zmieniono sposób pracy, bo właśnie w ten sposób powstały najlepsze odcinki, jak "Total Rickall" czy "Pickle Rick" – ktoś wymyślił śmieszny moment i do tego dobudowano całą resztę.

Rick i Morty jest dostępny na Netfliksie

REKLAMA