8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Plakat filmu "Snowpiercer"

"Snowpiercer" przechodzi do TBS i dostaje 2. sezon. "Cudotwórcy" z zamówieniem na 2. sezon. CW nie odnowi umowy z Netfliksem. A oprócz tego "Younger", "Preacher" i nie tylko.

1. Snowpiercer przechodzi do TBS i dostaje 2. sezon

Serialowy "Snowpiercer", który powstaje od listopada 2016 roku, nie został porzucony, ale przechodzi kolejne zawirowania. Właśnie zmienił stację z TNT na TBS i dostał zamówienie na 2. sezon. Premiery możemy się spodziewać w 2020 roku.

2. Cudotwórcy z zamówieniem na 2. sezon

"Cudotwórcy" powrócą z 2. sezonem, w którym zobaczymy ponownie czwórkę głównych bohaterów, ale zmieni się sceneria. Serial przeniesie się do średniowiecza, by opowiedzieć historię o rodzinie, przyjaźni i o tym, jak to jest starać się nie zostać zamordowanym. Bohaterami będzie grupka wieśniaków, którzy "próbują pozostać optymistami w czasach braku równości i fake news".

3. The Last O.G. z zamówieniem na 3. sezon

"The Last O.G." powróci z 3. sezonem. Tracy Morgan obiecuje, że serial wejdzie na zupełnie nowy poziom.

4. Nasim Pedrad w zwiastunie serialu Chad

Nasim Pedrad zagra 14-letniego chłopca irańskiego pochodzenia w nowym serialu TBS "Chad". Aktorka znana z "Saturday Night Live" jest także współtwórczynią serialu, który dostał zamówienie na 10 odcinków.

5. CW nie odnowi umowy z Netfliksem

Warner Bros., właściciel stacji CW, podpisał umowę z Netfliksem w 2011 roku, a teraz nie planuje jej odnawiać. "Batwoman", "Nancy Drew" i "Katy Keene" są sprzedawane indywidualnie różnym serwisom streamingowym przez studia, które zajmują się ich produkcją. Ma to związek z tym, że Warner szykuje własny serwis VoD – WarnerMedia. W związku z jego uruchomieniem Netflix straci także "Przyjaciół", przynajmniej w USA.

6. YouTube Premium dostępne w Polsce

YouTube Premium jest dostępne w Polsce. Na platformie znajdziecie takie seriale, jak "Weird City" czy "Cobra Kai". Abonament wynosi 23,99 zł w wersji podstawowej. Usługę możecie testować za darmo przez trzy miesiące.

7. Zwiastun 6. sezonu Younger

Serial powraca 12 czerwca z 6. sezonem.

8. Preacher – zdjęcia z 4. sezonu

Finałowy sezon serialu "Preacher" startuje 2 sierpnia, a tymczasem pojawiły się pierwsze zdjęcia.

Preacher sezon 4

Preacher sezon 4

Preacher sezon 4

REKLAMA