Poznajcie nowe seriale CW – zwiastuny "Batwoman", "Katy Keene" i "Nancy Drew"

"Katy Keene" (Fot. CW)

1 2 3

W ramówce CW na sezon 2019/2020 są trzy nowe seriale z wyrazistymi bohaterkami – "Batwoman", "Katy Keene" i "Nancy Drew". Wszystkie już mają zwiastuny i plakaty.

Batwoman

W serialu "Batwoman" będziemy oglądać losy Kate Kane (Ruby Rose), czyli tytułowej superbohaterki – świetnie wyszkolonej wojowniczki, która rusza na wojnę z kryminalistami, a do tego przełamuje bariery społeczne, bo nie kryje się z tym, że jest lesbijką.

W obsadzie znajdują się także Dougray Scott ("Snatch") jako ojciec Kate, Jacob Kane, były pułkownik, który kieruje prywatną firmą ochroniarską The Crows i chce chronić Gotham lepiej niż Mroczny Rycerz; Rachel Skarsten ("Reign") w roli Alice, liderki gangu Wonderland; Meagan Tandy ("Teen Wolf") jako Sophie Moore, absolwentka akademii wojskowej; Camrus Johnson ("Luke Cage") jako Luke, syn Luciusa Foxa; oraz Nicole Kang ("Ty") jako Mary Hamilton, przyrodnia siostra Kate.

Serial tworzy Caroline Dries ("Pamiętniki wampirów"), producentami są Greg Berlanti, Sarah Schechter, Geoff Johns i David Nutter, a reżyseruje Marcos Siega.

Batwoman

1 2 3
REKLAMA