"Wataha" wraca po raz trzeci, w obsadzie Borys Szyc. Zobaczcie zdjęcia z 3. sezonu serialu HBO

"Wataha" (Fot. HBO)

Prawdopodobnie tej jesieni będziemy oglądać 3. sezon "Watahy". Ekipa wciąż jest na planie w Bieszczadach, ale pierwsze zdjęcia już mamy. Zobaczcie, co się zmieniło!

"Wataha" powraca po raz trzeci. Zdjęcia do 3. sezonu polskiego serialu kryminalnego HBO trwają od lutego w Bieszczadach i zakończą się w czerwcu.

Wataha sezon 3 – zdjęcia z nowych odcinków

Jak zapowiadali twórcy, w nowych odcinkach dostaniemy kolejne mroczne, niebezpieczne i nieprzewidywalne historie, dziejące się w okolicach polsko-ukraińskiej granicy. Na ekranie z powrotem zobaczymy Leszka Lichotę, Aleksandrę Popławską, Andrzeja Zielińskiego, Dagmarę Bąk, Macieja Mikołajczyka, Jacka Lenartowicza, Jarosława Boberka, Mariusza Saniternika, Andrzeja Konopkę i Piotra Żurawskiego.

Dołączają do nich Borys Szyc i rosyjska aktorka Evgenia Akhremnko ("Viktor", "General Commander"). Szyc zagra Kuczera, wysoko postawionego pułkownika, który reprezentuje dowództwo Straży Granicznej w Przemyślu. Z jego zdaniem muszą liczyć zarówno Rebrow (Leszek Lichota), jak i Markowski (Andrzej Zieliński). Akhremenko pojawi się w roli Barkovej, nowej szefowej ukraińskiej mafii, która jest zdecydowana, myśli szybko i wie, że aby pokonać mężczyzn w ich własnym świecie, musi być zawsze o krok do przodu.

Reżyserkami 3. sezonu są Olga Chajdas i Kasia Adamik. Za zdjęcia odpowiadają Tomasz Augustynek i Tomasz Naumiuk, a za scenariusz Piotr Szymanek, Katarzyna Tybinka i Marta Szymanek, czyli ekipa autorów 2. sezonu. Daty premiery jeszcze nie ma, ale prawdopodobnie będzie to jesień 2019.

Na zdjęciach z planu zobaczycie zarówno starych, jak i nowych znajomych. Jest bohater grany przez Szyca, który rzeczywiście wygląda na wielką szychę. Ale świetnie trzyma się także Rebrow, który pozbył się imponującej brody, za to zyskał odświętny mundur.

Dotychczasowe sezony Watahy dostępne w HBO GO

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

Wataha sezon 3

REKLAMA