6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Przyjaciele" (Fot. NBC)

"Przyjaciele" na razie nie znikną z Netfliksa. Sharon Stone i Marilyn Manson w "The New Pope". Twórcy "Gry o tron" rozchwytywani przez studia filmowe. A oprócz tego "Teoria wielkiego podrywu", "Dirty John" i nie tylko.

1. Przyjaciele na razie nie znikną z Netfliksa

"Przyjaciele" prędzej czy później zostaną wycofani z Netfliksa i wylądują w serwisie WarnerMedia, ale na razie problem nie dotyczy naszego kraju. Polski Netflix zapewnił, że serial będzie dostępny jeszcze przez przynajmniej 1,5 roku (czyli do końca roku 2020).

2. Sharon Stone i Marilyn Manson w The New Pope

Do obsady "The New Pope" dołączyli Sharon Stone i Marilyn Manson. Szczegółów na temat ich postaci HBO nie zdradza, ale oboje są na zdjęciach poniżej. Nowym papieżem będzie John Malkovich.

3. Twórcy Gry o tron rozchwytywani przez studia

David Benioff i D.B. Weiss są dosłownie rozchwytywani przez telewizje i studia filmowe. Jak informuje Deadline, twórcy "Gry o tron" spotykali się w ostatnim czasie z przedstawicielami takich firm, jak HBO/WarnerMedia, Comcast, Disney, Netflix, Amazon i Apple. Z wszystkimi rozmawiali o ewentualnej współpracy na wyłączność.

4. 18 mln widzów Teorii wielkiego podrywu

18 mln widzów i rating 3,1 – taką widownię zgromadził finał "Teorii wielkiego podrywu" w CBS.

5. Dirty John przechodzi do USA Network

2. sezon serialu "Dirty John" pokaże w Stanach nie Bravo, a USA Network. Premiera w 2020 roku.

6. Riley Smith w obsadzie Nancy Drew

Riley Smith zagra jedną z głównych ról w serialu "Nancy Drew". Castingu nie ogłaszano wcześniej, bo czekano na skasowanie "Proven Innocent", które aktor miał na pierwszej pozycji.

REKLAMA