Carla Gugino to złodziejka idealna w stylowym zwiastunie "Jett". Nowy serial Cinemax już w czerwcu

"Jett" (Fot. Cinemax)

Telewizyjny dom seriali akcji wszelkiej maści powiększy się w czerwcu o nowy nabytek. Zobaczcie, jak prezentuje się "Jett" z Carlą Gugino w roli głównej.

Jeśli po "Nawiedzonym domu na wzgórzu" nie możecie się doczekać zobaczenia Carli Gugino z powrotem na telewizyjnym ekranie, najnowszy serial Cinemax jak na zawołanie daje nam produkcję z aktorką na pierwszym planie. A jeśli dodatkowo jesteście fanami serialami akcji, to "Jett" szykuje się na idealną propozycję na tegoroczne wakacje.

Carla Gugino w nowym serialu Jett

Cinemax właśnie zaprezentował pełny zwiastun serialu "Jett", w którym Carla Gugino wciela się Daisy "Jett" Kowalski, światowej klasy złodziejkę, która dopiero co wyszła z więzienia, a już musi wrócić do swojego zawodu, kiedy grupa niebezpiecznych i ekscentrycznych przestępców chce wykorzystać jej zdolności do własnych celów. Zobaczcie, jak prezentuje się serial w stylowej zapowiedzi:

Zgodnie z zapowiedziami Cinemax, Jett to niezwykle praktyczna i samowystarczalna złodziejka, niewzruszona kobieta czynu. Po narodzinach swojej córki, Jett planowała zostawić karierę w kryminalnym świecie za sobą, ale okoliczności zmuszają ją do podjęcia ostatniego zadania.

W "Jett" obok Carli Gugino wystąpią m.in. Giancarlo Esposito ("Better Call Saul"), Michael Aronov ("The Americans") oraz Elena Anaya ("Wonder Woman"). Twórcą serialu jest Sebastian Gutiérrez, prywatnie partner Carli Gugino, która zagrała we wszystkich jego filmach, m.in. "Fatum Elizabeth", "Hotel Noir" oraz "Girl Walks into a Bar".

Serial Jett – kiedy premiera?

Serial zadebiutuje w USA w stacji Cinemax 14 czerwca. W Polsce serial pokaże HBO GO.

REKLAMA