5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Legion" (Fot. FX)

0

"Legion" pojawi się na HBO GO. Mamy zdjęcia z powrotu "Veroniki Mars". "Saturday Night Live" składa hołd "Grze o tron" "Grace i Frankie". A do tego jeszcze "Arrow" i "Jane the Virgin".

1. Legion pojawi się na HBO GO

"Legion" już pojawił się w zakładce "Wkrótce" na HBO GO, a 1 czerwca w serwisie mają wylądować oba dotychczasowe sezony serialu.

2. Czy Felicity wróci w finale serialu Arrow?

Emily Bett Rickards opuściła "Arrow" przed finałowym sezonem, ale jeśli będzie chciała pojawić się w finale serialu, zostanie jej to umożliwione. A przynajmniej tak mówi szef CW, Mark Pedowitz, który zapewnia, że jeśli twórcy znajdą sposób na jej przywrócenie do serialu, Felicity będzie mile widziana w finale.

3. Powstanie kolejny spin-off Jane the Virgin?

"Jane the Novela" nie dojdzie do skutku, ale CW nie ma nic przeciwko innemu spin-offowi. Jennie Urman, twórczyni "Jane the Virgin", już szuka nowych pomysłów.

4. Saturday Night Live o Grace i Frankie

Dziś w nocy był finał sezonu SNL, a oto najbardziej serialowy skecz: Pete Davidson zamienia pochwałę "Gry o tron" na peany pod adresem "Grace i Frankie". Wspomagają go gość muzyczny SNL, DJ Khaled, i gospodarz programu, Paul Rudd.

5. Zdjęcia z powrotu Veroniki Mars

Serial wraca 26 lipca, a tymczasem w Entertainment Weekly pojawiły się nowe foty.

Veronica Mars

Veronica Mars