Netflix nauczy nas "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)". Zwiastun nowej młodzieżowej komedii

"Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" Fot. Netflix

Nowa niemiecka komedia Netfliksa obiecuje zabrać widzów w świat pokolenia Z i przy okazji odpowiedzieć na pytanie "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)".

Po "Dark" i "Dogs of Berlin", Netflix oferuje kolejną serialową propozycję z Niemiec, tym razem zwariowaną komedię o współczesnych licealistach. Zgodnie z oficjalną zapowiedzią nadchodząca komedia ma być nowoczesną historią o utraconej miłości, wzlotach i upadkach przyjaźni oraz trudnościach dojrzewania. No i przy okazji, jak sam tytuł "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" wskazuje – o prowadzeniu w liceum narkotykowego biznesu.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – nowy serial Netfliksa

Główny bohater serialu Moritz staje przed dylematem co zrobić, kiedy jego była dziewczyna rzuciła go dla szkolnego dilera. W komedii Netfliksa odpowiedź jest prosta – sprzedawać lepsze narkotyki.

Moritz razem ze swoim najlepszym przyjacielem Lennym rozkręca internetowy rynek narkotykowy z zacisza swojej sypialni i nie mija wiele czasu, kiedy obaj muszą radzić sobie ze standardowymi problemami każdego kryminalnego imperium: sprostać wymaganiom klientów, utrzymać jakość produktu i przede wszystkim – nie dać się złapać.

Jak obiecuje Netflix, serial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach. W wywiadzie dla Variety, twórcy "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" Philipp Käßbohrer i Matthias Murmann zapowiadzieli prawdziwą komediową jazdę bez trzymanki:

– Serial jest idealnym narkotykowym tripem dla wszystkich, którzy nie ośmielą się spróbować prawdziwych narkotyków. Pozostawia cię w ekstazie, która zostaje z tobą jeszcze długo po tym, jak się kończy. Poza tym, że może być silnie uzależniający, nic nam nie wiadomo o żadnych efektach ubocznych.

Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko) – kiedy premiera?

Pierwsze dwa odcinki zostały zaprezentowane na tegorocznym Canneseries - serialowym odpowiedniku festiwalu filmowego w Cannes. Cały ośmioodcinkowy 1. sezon "Jak sprzedawać dragi w sieci (szybko)" trafi na Netfliksa 31 maja.

REKLAMA