O czym będzie 5. sezon "Black Mirror"? Mamy tytuły, opisy i zwiastuny trzech nowych odcinków

"Black Mirror: Rachel, Jack i Ashley Too" (Fot. Netflix)

Szalony Andrew Scott, Miley Cyrus w roli gwiazdy pop i kolejne dziwne pomysły z nowymi technologiami w roli głównej. Oto 5. sezon "Black Mirror" – zobaczcie zwiastuny nowych odcinków.

"Black Mirror" powraca 5 czerwca z trzema nowymi odcinkami, składającymi się na 5. sezon. I raz jeszcze będzie nas straszyć ekranami, dziwnymi wynalazkami oraz ludźmi, którzy nie podejmują najlepszych decyzji w starciu z nowym wspaniałym światem. Jak zwykle, nie zabraknie też znanych nazwisk w obsadzie. Która z nowych historii dołączy do tych kultowych? Przedstawiamy wszystkie.

Black Mirror: Smithereenowie – zwiastun

"Smithereenowie", czyli w oryginale "Smithereens", to historia kierowcy taksówki, który działa według ściśle określonego planu do momentu, gdy wszystko wymyka mu się spod kontroli i znajduje się w samym centrum niefortunnych wydarzeń. W obsadzie Andrew Scott, Damson Idris i Topher Grace.

Black Mirror: Rachel, Jack i Ashley Too – zwiastun

"Rachel, Jack i Ashley Too" (w oryginale "Rachel, Jack and Ashley, too") to opowieść o samotnej nastolatce, która pragnie zbliżyć się do swojej ulubionej gwiazdą popu. Ale jej życie nie jest aż tak różowe, jak się wydaje… W obsadzie Miley Cyrus, Angourie Rice i Madison Davenport.

Black Mirror: Striking Vipers – zwiastun

Dawni znajomi ze studiów spotykają się po latach, wywołując serię wydarzeń, które mogą na zawsze zmienić ich życie – tak brzmi opis odcinka "Striking Vipers". W obsadzie Anthony Mackie, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Beharie, Pom Klementieff i Ludi Lin.

Black Mirror sezon 5 – premiera 5 czerwca na Netfliksie

REKLAMA