8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia"

Współtwórca "Gry o tron" w ekipie "Władcy Pierścieni". Sophie Turner mówi, że petycja to brak szacunku. NBC wygrywa sezon w telewizji ogólnodostępnej. A oprócz tego "Sukcesja", "Opowieści z San Francisco" i nie tylko.

1. Współtwórca GoT w ekipie Władcy Pierścieni

Bryan Cogman, producent i scenarzysta "Gry o tron", który ostatnio był jednym z najważniejszych ludzi za kulisami hitu HBO, dołączył do ekipy serialowego "Władcy Pierścieni" Amazona. Głównymi scenarzystami serialu są JD Payne i Patrick McKay.

2. Holly Hunter w obsadzie Sukcesji

Holly Hunter dołączyła do obsady 2. sezonu "Sukcesji". Zagra postać powracającą, która nazywa się Rhea Jarrell i jest szefową rywalizującego konglomeratu medialnego.

3. NBC wygrywa sezon w telewizji ogólnodostępnej

Ze średnim demo na poziomie 1,6 telewizja NBC wygrała sezon w amerykańskiej telewizji ogólnodostępnej. Jeśli chodzi o ogólną liczbę widzów, niepokonany jest CBS (średnio 8,9 mln). Najpopularniejsze seriale tego sezonu to "Teoria wielkiego podrywu" (średnio 17,31 mln widzów na odcinek) i "This Is Us" (średnie demo to 3,8).

4. Greg Kinnear w pilocie serialu Amazona

Greg Kinnear dostał główną rolę męską w pilocie "Good People" zainspirowanym ruchem #MeToo. Zagra charyzmatycznego i czarującego profesora filozofii, który nie chce podporządkować się regułom.

5. Sophie Turner mówi, że petycja to brak szacunku

Sophie Turner powiedziała, że petycja o remake "Gry o tron" – która ma już blisko 1,5 mln podpisów – to "brak szacunku dla ekipy, dla scenarzystów i dla filmowców, którzy niestrudzenie pracowali przez ponad 10 lat i przez 11 miesięcy kręcąc ostatni sezon".

6. Data powrotu Sweetbitter

2. sezon "Sweetbitter" wystartuje 14 lipca w telewizji Starz.

7. Zwiastun Opowieści z San Francisco

Netfliksowy miniserial z Ellen Page i Laurą Linney będzie mieć premierę 7 czerwca.

8. Celine Dion w Carpool Karaoke

James Corden i Celine Dion jeżdżą i śpiewają w Las Vegas.

REKLAMA