Czy 3. sezon "Westworld" to reboot serialu? Szef HBO komentuje zastanawiający zwiastun z Aaronem Paulem

"Westworld" (Fot. HBO)

0

Zwiastun 3. sezonu "Westworld" z Aaronem Paulem wyglądał, jakbyśmy mieli dostać zupełnie nowy serial. Czy faktycznie możemy spodziewać się rebootu serialu?

Po finale "Gry o tron" HBO pokazało zwiastun 3. sezonu "Westworld", który jest o tyle interesujący, że niewiele go łączy z poprzednimi sezonami. W centrum uwagi jest nowy bohater, grany przez Aarona Paula, z którego wewnętrznego monologu dowiadujemy się, że cały ten nowy wspaniały świat gnije od środka, a on poszukuje "czegoś, kogoś prawdziwego". I tak oto trafia na Dolores...

Westworld sezon 3 – czy to będzie reboot?

Ponieważ postać Evan Rachel Wood jest jedynym, co łączy ten zwiastun z poprzednimi dwoma sezonami "Westworld", pojawiło się uzasadnione pytanie, czy dostaniemy jakiegoś rodzaju reboot serialu. Serwis Deadline zadał je Caseyowi Bloysowi, dyrektorowi programowemu HBO. Oto odpowiedź:

– To raczej nie jest reboot. Pod koniec sezonu Dolores wydostała się na zewnątrz. Także to był taki mały teaser tego, jak świat może wyglądać. Wszystko, co mogę powiedzieć, to że w serialu wciąż są roboty i nie tyle jest to reboot, co podążanie za postaciami.

Możemy się domyślać, że "Westworld" w 3. sezonie wyjdzie poza parki rozrywki, podążając za swoimi postaciami. I tak właśnie spotkamy postać Aarona Paula, o którym oficjalnie w tym momencie nie wiemy nic. Prawdopodobnie to robotnik, być może pracujący dla Delos, który żyje w świecie robotów i nie jest w nim szczęśliwy.

Wiadomo, że aktor znany z "Breaking Bad" będzie w stałej obsadzie 3. sezonu "Westworld", ale HBO nie zdradza szczegółów jego roli. Nie wiemy także, kogo zagrają obsadzeni razem z Paulem Vincent Cassel i Lena Waithe. Według nieoficjalnych informacji Cassel ma być czarnym charakterem w tym sezonie, jednak HBO wciąż niczego nie potwierdza.

3. sezon Westworld zobaczymy w 2020 roku w HBO