"Orange Is the New Black" wraca latem po raz ostatni. Data premiery i śpiewająca zapowiedź 7. sezonu

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

To już koniec "Orange Is the New Black"! Netflix zapowiada finałowy sezon w śpiewającej formie – zobaczcie, jak serialowe dziewczyny wspólnymi siłami wykonują "You've Got Time".

Po siedmiu sezonach pożegnamy w tym roku "Orange Is the New Black". Netflix śpiewająco ogłosił, że finałowa seria pojawi się na platformie 26 lipca.

Orange Is the New Black sezon 7 – zapowiedź

A dokładniej, zrobiły to aktorki, które wykonały "You've Got Time" Reginy Spektor, czyli motyw muzyczny "Orange Is the New Black". Niespodzianką jest pojawienie się po raz pierwszy od 5. sezonu serialowej Maritzy Ramos (Diane Guerrero, ostatnio widziana w "Doom Patrol"), a także twórczyni OITNB, Jenji Kohan (w minucie 0:33).

W finałowych 13 odcinkach serialu zobaczymy, jak Piper próbuje odnaleźć się na wolności, podczas gdy życie w Maksie, skorumpowanym i niesprawiedliwym jak nigdy przedtem, toczy się dalej.

Przyjaźń Taystee z Cindy staje pod znakiem zapytania, kiedy zaczyna grozić jej dożywocie. Gloria i jej kuchnia muszą zmierzyć się z brutalną prawdą o nowym źródle zysków Polyconu. Cała reszta trwa w pogoni za marzeniami lub narkotykami i zmaga się z rzeczywistością, w której przyszło im żyć.

Oprócz śpiewającej zapowiedzi pojawiły się także pierwsze zdjęcia z finałowej serii. Pamiętajcie – premiera 26 lipca.

Orange Is the New Black sezon 7

Orange Is the New Black sezon 7

Orange Is the New Black sezon 7

Orange Is the New Black sezon 7

Orange Is the New Black sezon 7

Orange Is the New Black sezon 7

REKLAMA